Hockey en Tennisclub

Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
20/01/2018 09:15 09:30 10:55 Z/S U14 Girls VHL 1: BRUG1 - GANT1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
20/01/2018 09:15 09:30 10:30 B U7 GANT1 - B U7 HERM1 INDIANA
20/01/2018 09:00 09:30 10:30 B U7 GANT2 - B U7 INDI2 INDIANA
20/01/2018 09:15 09:30 10:30 B U7 GANT3 - B U7 INDI4 INDIANA
20/01/2018 09:00 09:30 10:30 B U7 GANT4 - B U7 INDI3 INDIANA
20/01/2018 09:00 09:30 10:30 B U7 GANT5 - B U7 INDI5 INDIANA
20/01/2018 09:00 09:30 10:30 B U7 GANT6 - B U7 INDI6 INDIANA
20/01/2018 10:00 10:30 11:30 G U7 GANT1 - G U7 INDI2 INDIANA
20/01/2018 10:00 10:30 11:30 G U8 GANT1 - G U8 SGEO INDIANA
20/01/2018 11:00 11:30 12:30 B U11 INDI3 - B U11 GANT2 INDIANA
20/01/2018 11:15 11:30 12:55 Z/S U16 Girls Nat. 1: BRUG1 - GANT1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
20/01/2018 11:00 11:30 12:30 G U8 GANT2 - G U8 INDI 2 INDIANA
20/01/2018 11:15 11:30 12:30 B U9 GANT3 - B U9 INDI2 INDIANA
20/01/2018 11:00 11:30 12:30 G U9 GANT1 - G U9 SGEO 1 INDIANA
20/01/2018 12:15 12:30 13:30 B U8 GANT1 - B U8 INDI1 INDIANA
20/01/2018 14:40 15:30 16:55 Z/S U19 Boys VHL 1: ANTW1 - GANT1 S/Z St.Job - De Zandbergen S/Z St.Job - De Zandbergen
21/01/2018 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: TEMS1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
21/01/2018 09:30 09:30 10:30 Z/S U12 Girls VHL 1: VICT1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
21/01/2018 10:30 10:30 11:30 Z/S U12 Boys VHL 1A: BRAX1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
21/01/2018 10:30 10:30 11:30 Z/S U12 Girls VHL 1: BRAX1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
21/01/2018 11:00 11:00 12:00 G U16 GANT1 - Temse
21/01/2018 11:55 12:30 13:55 Z/S U16 Boys VHL 3: AALS1 - GANT4 S/Z Oostende - De Spuikom S/Z Oostende - De Spuikom
21/01/2018 12:15 12:30 13:55 Z/S U14 Boys VHL 3: GANT3 - MEET1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
21/01/2018 13:30 13:30 14:55 Z/S U14 Boys Nat.1: GANT1 - LEOP2 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
21/01/2018 13:30 13:30 14:55 Z/S Messieurs Nat. 1: UCCL1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
21/01/2018 12:55 13:30 14:55 Z/S U16 Boys VHL 3: BAUD2 - GANT4 S/Z Oostende - De Spuikom S/Z Oostende - De Spuikom
21/01/2018 13:15 13:30 14:55 Z/S U14 Boys VHL 3: GANT3 - BRAX3 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
21/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S U14 Boys Nat.1: GANT1 - RACI1 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
21/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 1: DARI1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
21/01/2018 13:45 14:30 15:55 Z/S U16 Boys VHL 1: BEER1 - GANT1 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
21/01/2018 13:55 14:30 15:55 Z/S U14 Boys VHL 2A: GANT2 - HERM2 S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
21/01/2018 14:55 15:30 16:55 Z/S U14 Boys VHL 2A: GANT2 - TEMS1 S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
21/01/2018 15:00 15:30 16:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: INDI3 - GANT2 S/Z Sporthal MEOS Maldegem Maldegem
21/01/2018 15:55 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT2 - HERM1 S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
21/01/2018 15:45 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 1: LEUV1 - GANT1 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
21/01/2018 16:00 16:30 17:30 Z/S U12 Boys VHL 3A: TEMS3 - GANT2 S/Z Sporthal MEOS Maldegem Maldegem
21/01/2018 16:55 17:30 18:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT3 - HERM1 S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
21/01/2018 16:30 17:30 18:55 Z/S Messieurs Nat. 2B: LOPA1 - OREE1 S/Z La Hulpe - Centre Solvay S/Z La Hulpe - Centre Solvay
21/01/2018 17:55 18:30 19:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT2 - GANT3 S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
21/01/2018 17:30 18:30 19:55 Z/S Messieurs Nat. 2B: LOPA1 - OMBR1 S/Z La Hulpe - Centre Solvay S/Z La Hulpe - Centre Solvay
27/01/2018 09:15 09:30 10:30 Z/S U9 Boys VHL 3: GANT2 - MEET1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
27/01/2018 10:15 10:30 11:30 Z/S U9 Boys VHL 3: GANT2 - TEMS1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
27/01/2018 10:25 11:00 12:25 Z/S U16 Girls VHL 2A: GANT2 - VICT3 S/Z Berchem Middelheim Basic Fit S/Z Berchem Middelheim Basic Fit
27/01/2018 12:00 12:00 13:00 B U11 GANT2 - Gantoise
27/01/2018 11:45 12:30 13:55 Z/S Dames Nat. 3B: WDAL1 - GANT2 S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe
27/01/2018 12:05 12:30 13:30 Z/S U9 Girls VHL 1: GANT1 - VICT1 S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda
27/01/2018 11:40 12:30 13:30 Z/S U9 Girls VHL 2: GANT2 - VICT3 S/Z Mechelen IHAM S/Z Mechelen IHAM
27/01/2018 12:15 12:30 13:30 Z/S U9 Boys VHL 1: INDI1 - GANT1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
27/01/2018 12:25 13:00 14:25 Z/S U16 Girls VHL 2A: GANT2 - NEOH1 S/Z Berchem Middelheim Basic Fit S/Z Berchem Middelheim Basic Fit
27/01/2018 12:40 13:30 14:55 Z/S U14 Girls VHL 1: KEER1 - GANT1 S/Z Sporthal Heiveld sint-Katelijne-Waver S/Z Sporthal Heiveld
27/01/2018 13:15 13:30 14:30 Z/S U9 Boys VHL 1: MECH1 - GANT1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
27/01/2018 13:05 13:30 14:30 Z/S U9 Girls VHL 1: DRAG1 - GANT1 S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda S/Z Temse /Tielrode - Sporthal Tilroda
27/01/2018 12:45 13:30 14:55 Z/S Dames Nat. 3B: PRIM1 - GANT2 S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe S/Z BXL - Mounier 2 - C.S.La Woluwe
27/01/2018 13:40 14:30 15:30 Z/S U9 Girls VHL 2: DRAG2 - GANT2 S/Z Mechelen IHAM S/Z Mechelen IHAM
27/01/2018 14:15 15:00 16:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: LEUV1 - GANT1 S/Z Edegem - Den Willecom S/Z Edegem - Den Willecom
27/01/2018 15:15 15:30 16:55 Z/S U19 Boys VHL 1: GANT1 - TEMS1 S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
27/01/2018 14:40 15:30 16:55 Z/S U14 Girls VHL 1: TAXA1 - GANT1 S/Z Sporthal Heiveld sint-Katelijne-Waver S/Z Sporthal Heiveld
27/01/2018 15:45 16:30 17:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: GANT2 - NAMU3 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
27/01/2018 15:40 16:45 18:10 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: RWSC1 - GANT1 S/Z Court-Saint-Etienne 1 S/Z Court-Saint-Etienne 1
27/01/2018 16:15 17:00 18:25 Z/S U16 Girls Nat. 1: INDI1 - GANT1 S/Z Edegem - Den Willecom S/Z Edegem - Den Willecom
27/01/2018 17:15 17:30 18:55 Z/S U19 Boys VHL 1: GANT1 - MOLH1 S/Z St. Niklaas VTS S/Z St. Niklaas
27/01/2018 16:55 18:00 19:25 Z/S Belfius Dames Nat. Honneur: TEMS1 - GANT1 S/Z Court-Saint-Etienne 1 S/Z Court-Saint-Etienne 1
27/01/2018 17:45 18:30 19:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: GANT2 - TEMS2 S/Z Mechelen - De Nekker S/Z Mechelen - De Nekker
28/01/2018 09:30 09:30 10:55 Z/S U14 Boys Nat.1: GANT1 - WADU1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
28/01/2018 09:30 09:30 10:55 Z/S U16 Boys VHL 3: KEER1 - GANT4 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 09:15 09:30 10:55 Z/S U14 Boys VHL 2A: GANT2 - INDI2 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
28/01/2018 09:15 09:30 10:30 Z/S U11 Girls VHL 3: KEER2 - GANT2 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
28/01/2018 10:30 10:30 11:55 Z/S U14 Boys Nat.1: GANT1 - LARA1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
28/01/2018 10:30 10:30 11:55 Z/S U16 Boys VHL 3: MECH3 - GANT4 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 10:15 10:30 11:55 Z/S U14 Boys VHL 2A: GANT2 - TEMS1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
28/01/2018 10:15 10:30 11:30 Z/S U11 Girls VHL 3: GDEV1 - GANT2 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
28/01/2018 10:40 11:30 12:30 Z/S U11 Boys VHL 1: GANT1 - HERA1 S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
28/01/2018 12:15 12:30 13:30 Z/S U10 Girls VHL 2: GANT2 - MECH1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
28/01/2018 13:30 13:30 14:55 Z/S U16 Boys VHL 1: BRUG1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 12:40 13:30 14:30 Z/S U11 Boys VHL 1: LEUV1 - GANT1 S/Z Mortsel Blauwe Regen S/Z Mortsel Blauwe Regen
28/01/2018 12:20 13:30 14:30 Z/S U10 Girls VHL 1: GANT1 - ANTW2 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
28/01/2018 13:15 13:30 14:30 Z/S U10 Girls VHL 2: BRUG1 - GANT2 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
28/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S U16 Boys VHL 1: ROES1 - GANT1 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S Messieurs Nat. 2B: LOPA1 - LALO1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
28/01/2018 15:15 15:30 16:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT2 - HERM1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
28/01/2018 15:15 15:30 16:55 Z/S U14 Boys VHL 3: GANT3 - VICT4 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2
28/01/2018 14:20 15:30 16:30 Z/S U10 Girls VHL 1: GANT1 - TEMS1 S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas S/Z Sportcentrum 't Hofeind Merksplas
28/01/2018 15:55 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT3 - INDI2 S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
28/01/2018 16:15 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT2 - TEMS1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
28/01/2018 16:30 16:30 17:55 Z/S Messieurs Nat. 2B: LOPA1 - WELL2 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
28/01/2018 16:15 16:30 17:55 Z/S U14 Boys VHL 3: GANT3 - MECH2 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 2
28/01/2018 15:45 16:30 17:30 Z/S U11 Girls VHL 2: HERA2 - GANT1 S/Z Brasschaat - Peerdsbos S/Z Brasschaat - Peerdsbos
28/01/2018 16:00 16:45 18:10 Z/S Messieurs Nat. 1: GANT1 - BRAX1 S/Z Braxgata Indoor Braxgata Indoor
28/01/2018 16:55 17:30 18:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: BRAX2 - GANT3 S/Z Brakel - De Rijdt S/Z Brakel - De Rijdt
28/01/2018 16:45 17:30 18:30 Z/S U11 Girls VHL 2: DRAG2 - GANT1 S/Z Brasschaat - Peerdsbos S/Z Brasschaat - Peerdsbos
28/01/2018 17:50 18:35 20:00 Z/S Messieurs Nat. 1: GANT1 - LEOP1 S/Z Braxgata Indoor Braxgata Indoor
29/01/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: GANT6 - BRUG3 GANTOISE GANT2
03/02/2018 08:50 09:30 10:30 B U7 GANT1 - B U7 SGE0 1 HERMES RONSE
03/02/2018 08:50 09:30 10:30 B U7 GANT2 - B U7 HERM 1 HERMES RONSE
03/02/2018 08:50 09:30 10:30 B U7 GANT3 - B U7 INDI2 HERMES RONSE
03/02/2018 08:50 09:30 10:30 B U7 GANT4 - B U7 INDI1 HERMES RONSE
03/02/2018 09:50 10:30 11:30 B U7 GANT6 - B U7 INDI3 HERMES RONSE
03/02/2018 09:50 10:30 11:30 B U7 GANT5 - B U7 HERMstarters HERMES RONSE
03/02/2018 09:50 10:30 11:30 G U7 GANT1 - G U7 HERM HERMES RONSE
03/02/2018 10:50 11:30 12:30 G U8 GANT2 - G U8 SGEO1 HERMES RONSE
03/02/2018 10:50 11:30 12:30 G U8 GANT1 - G U8 HERM1 HERMES RONSE
03/02/2018 10:50 11:30 12:30 B U8 GANT1 - B U8 INDI1 HERMES RONSE
03/02/2018 11:50 12:30 13:30 B U9 GANT3 - B U9 HERM HERMES RONSE
03/02/2018 11:50 12:30 13:30 G U9 GANT1 - G U9 INDI1 HERMES RONSE
03/02/2018 12:50 13:30 14:30 G U9 GANT1 - G U9 BRUG HERMES RONSE
03/02/2018 15:15 15:30 16:55 Z/S U16 Girls VHL 2A: GANT2 - DRAG2 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
03/02/2018 17:15 17:30 18:55 Z/S U16 Girls VHL 2A: BRUG2 - GANT2 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
04/02/2018 09:30 09:30 10:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT2 - INDI2 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
04/02/2018 10:30 10:30 11:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT3 - TEMS1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
04/02/2018 10:15 10:30 11:55 Z/S U14 Boys VHL 2A: GANT2 - SGEO1 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
04/02/2018 10:15 10:30 11:55 Z/S U14 Boys VHL 3: GANT3 - MEET1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
04/02/2018 11:30 11:30 12:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: BRAX2 - GANT2 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
04/02/2018 12:30 12:30 13:55 Z/S U16 Boys VHL 2A: GANT3 - TEMS1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
04/02/2018 12:15 12:30 13:55 Z/S U14 Boys VHL 2A: GANT2 - HERM1 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3 S/Z Gent - Univ. Sportcomplex 3
04/02/2018 12:15 12:30 13:55 Z/S U14 Boys VHL 3: TAXA2 - GANT3 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
04/02/2018 13:55 14:30 15:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: GANT2 - TEMS2 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
04/02/2018 15:30 15:30 16:55 Z/S U16 Boys VHL 3: GANT4 - TEMS2 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
04/02/2018 16:30 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 3: ECLA1 - GANT4 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
04/02/2018 15:55 16:30 17:55 Z/S U19 Boys VHL/LFH 3: AALS1 - GANT2 S/Z BXL - SPL Erasme S/Z BXL SPL Erasme
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - CTIA1 GANTOISE GANT2
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - ROES1 GANTOISE GANT2
05/02/2018 20:10 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - GANT3 TEMSE TEMS1
05/02/2018 20:10 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - GANT4 TEMSE TEMS1
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - ROES1 GANTOISE GANT2
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - CTIA1 GANTOISE GANT2
05/02/2018 20:55 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - GANT4 TEMSE TEMS1
05/02/2018 20:55 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - GANT3 TEMSE TEMS1
10/02/2018 15:00 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT1
17/02/2018 14:10 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW1
17/02/2018 14:15 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 3B: ROES1 - GANT4 ROESELARE ROES1
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: GANT4 - TAXA2 GANTOISE GANT2
18/02/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: DRAG5 - LOPA2 DRAGONS. DRAG3
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Jun. Masters Nat. 1 (2): GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT1
18/02/2018 11:20 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: JUVE1 - GANT5 INDIANA INDI1
18/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT1
18/02/2018 11:40 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - GANT2 TEMSE TEMS1
18/02/2018 10:10 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: ZAID1 - LOPA1 WELLINGTON WELL1
18/02/2018 12:50 13:30 14:55 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - GANT3 VICTORY VICT1
18/02/2018 14:10 14:30 15:55 Open League Messieurs Reg. VHL 1: TEMS2 - GANT3 TEMSE TEMS1
18/02/2018 15:00 15:00 16:25 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT1
18/02/2018 15:30 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: LLNH1 - LOPA1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
18/02/2018 17:00 17:00 18:25 Open League Messieurs Nat. 1: GANT2 - HERA3 GANTOISE GANT1
19/02/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: GANT5 - PARC16 GANTOISE GANT2
19/02/2018 19:40 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - GANT6 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 08:25 09:00 10:00 U12 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - GANT2 BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 09:05 09:30 10:20 U8 Girls VHL 4A (2): LOKE1 - GANT2 Lokeren HC LOKE1
24/02/2018 09:05 09:30 10:20 U8 Girls VHL 4B (2): LOKE2 - GANT3 Lokeren HC LOKE1
24/02/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): GANT1 - PING1 GANTOISE GANT1
24/02/2018 09:10 10:00 11:00 U10 Boys Nat. Honneur (2): HERA1 - GANT1 HERAKLES HERA2
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U10 Boys VHL 3A (2): GANT2 - KNOK1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U10 Boys VHL 4A (2): GANT3 - HERM1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BRUG1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 09:10 10:00 11:00 U9 Boys VHL 2A (2): HERA1 - GANT3 HERAKLES HERA2
24/02/2018 10:00 10:00 10:50 U7 Boys VHL 3A (2): GANT6 - INDI3 GANTOISE GANT3
24/02/2018 10:00 10:00 10:50 U7 Girls VHL 4A (2): GANT5 - INDI5 GANTOISE GANT3
24/02/2018 09:40 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4A (2): MEET1 - GANT3 KNOKKE KNOK1
24/02/2018 09:45 10:30 11:30 U10 Girls VHL 4A (2): ROES1 - GANT2 ROESELARE ROES1
24/02/2018 09:45 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4A (2): ROES2 - GANT2 ROESELARE ROES1
24/02/2018 09:40 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): NEOH1 - GANT1 NEO NEOH1
24/02/2018 09:40 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): KNOK1 - GANT3 KNOKKE KNOK1
24/02/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 2A (2): INDI1 - GANT2 INDIANA INDI3
24/02/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - GANT5 SAINT-GEORGES SGEO1
24/02/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4A (2): INDI7 - GANT9 INDIANA INDI3
24/02/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4A (2): SGEO2 - GANT3 SAINT-GEORGES SGEO1
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U12 Girls VHL 1 (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U12 Girls VHL 4B (2): GANT2 - ANTW3 GANTOISE GANT2
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U9 Boys VHL 1 (2): GANT1 - DRAG1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 11:00 11:00 11:50 U8 Boys VHL 4C (2): GANT5 - AALS2 GANTOISE GANT3
24/02/2018 10:30 11:00 11:50 U8 Boys VHL 4B (2): MEET1 - GANT6 MEETJESLAND MEET1
24/02/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Boys VHL 4A (2): GANT7 - CTIA2 GANTOISE GANT3
24/02/2018 10:20 11:00 11:50 U7 Boys VHL 1 (2): BEER1 - GANT1 BEERSCHOT BEER2
24/02/2018 10:35 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 1A (2): WADU1 - GANT1 WAT. DUCKS WADU1
24/02/2018 11:20 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4B (2): INDI6 - GANT10 INDIANA INDI3
24/02/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): GANT3 - CTIA1 GANTOISE GANT1
24/02/2018 12:00 12:00 13:00 U12 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - RACI1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 12:00 12:00 13:00 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): GANT2 - LINK1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 12:00 12:00 13:00 U9 Boys VHL 4B (2): GANT4 - WILD1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 11:05 12:00 12:50 U8 Boys VHL 1 (2): LEUV2 - GANT2 LEUVEN LEUV2
24/02/2018 12:00 12:00 12:50 U8 Girls VHL 4B (2): GANT1 - AALS1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 12:00 12:00 12:50 U7 Boys VHL 2A (2): GANT3 - BRUG1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 11:55 12:30 13:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - GANT1 BAUDOUIN BAUD1
24/02/2018 11:40 12:30 13:30 U11 Girls VHL 3A (2): ISCA1 - GANT2 ISCA ISCA1
24/02/2018 12:20 13:00 14:00 U11 Boys VHL 1 (2): VICT1 - GANT1 VICTORY VICT2
24/02/2018 12:20 13:00 14:00 U11 Girls VHL 1 (2): VICT1 - GANT1 VICTORY VICT2
24/02/2018 13:00 13:00 14:00 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): GANT1 - DRAG2 GANTOISE GANT2
24/02/2018 13:00 13:00 13:50 U8 Boys VHL 2A (2): GANT1 - MERO1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 13:00 13:00 13:50 U7 Boys VHL 4B (2): GANT8 - LOKE3 GANTOISE GANT3
24/02/2018 13:00 13:00 13:50 U7 Girls VHL 1 (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1A (2): GANT1 - HERM1 GANTOISE GANT1
24/02/2018 12:50 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): INDI2 - GANT2 INDIANA INDI1
24/02/2018 12:10 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3A (2): KNOK1 - GANT2 KNOKKE KNOK1
24/02/2018 12:45 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3A (2): BRAX1 - GANT2 BRAXGATA BRAX3
24/02/2018 14:00 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2A (2): GANT3 - HERM1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 14:00 14:00 15:00 U9 Girls VHL 4A (2): GANT3 - KNOK1 GANTOISE GANT3
24/02/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1A (2): GANT2 - BRAX2 GANTOISE GANT1
24/02/2018 15:30 15:30 16:55 College League Boys Nat. 0: GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
24/02/2018 15:10 16:00 17:25 U16 Girls VHL 3A (2): MEET1 - GANT2 KNOKKE KNOK1
24/02/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys VHL 2A (2): GANT1 - ANTW2 GANTOISE GANT1
24/02/2018 15:15 16:00 17:25 U19 Boys VHL 3A (2): BRAX4 - GANT2 BRAXGATA BRAX2
24/02/2018 15:30 16:30 17:55 Open League Dames Nat. Honneur: LARA2 - GANT2 LARA LARA1
25/02/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: DRAG8 - GANT5 DRAGONS. DRAG3
25/02/2018 09:10 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - LOPA2 ANTWERP ANTW2
25/02/2018 11:20 11:30 12:55 Jun. Masters Nat. 1 (2): INDI1 - GANT1 INDIANA INDI1
25/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - WELL1 GANTOISE GANT1
25/02/2018 12:00 12:00 13:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: GANT4 - GDEV3 GANTOISE GANT2
25/02/2018 10:55 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: LALO1 - LOPA1 LA LOUVIERE LALO1
25/02/2018 14:30 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: GANT1 - BEER1 GANTOISE GANT1
25/02/2018 14:30 14:30 15:55 Open League Messieurs Reg. VHL 1: GANT3 - HERA4 GANTOISE GANT2
25/02/2018 13:45 14:30 15:55 Open League Dames Reg. VHL 1: MECH3 - GANT3 MECHELSE MECH2
25/02/2018 13:55 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: HERM1 - LOPA1 HERMES HERM1
25/02/2018 15:15 16:00 17:25 Open League Dames Reg. VHL 3B: MECH8 - GANT4 MECHELSE MECH2
25/02/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. 1: GANT2 - OREE3 GANTOISE GANT1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - HERM1 GANTOISE GANT2
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - HERM2 GANTOISE GANT2
26/02/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - GANT1 GREEN DEVILS GDEV1
26/02/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GDEV1 - GANT2 GREEN DEVILS GDEV1
26/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - HERM2 GANTOISE GANT2
26/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - HERM1 GANTOISE GANT2
26/02/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: BAUD3 - GANT2 GREEN DEVILS GDEV1
26/02/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GDEV1 - GANT1 GREEN DEVILS GDEV1
03/03/2018 01:00 01:00 02:25 Open League Dames Nat. Honneur: GANT2 - BRAX2 GANTOISE GANT1
03/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - WADU1 GANTOISE GANT2
03/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 4A (2): GANT2 - BRUG2 GANTOISE GANT2
03/03/2018 07:40 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): ANTW3 - GANT2 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 07:45 08:30 09:30 U9 Girls VHL 3A (2): MECH2 - GANT2 MECHELSE MECH2
03/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3A (2): GANT2 - ROES1 GANTOISE GANT1
03/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): GANT2 - MEET1 GANTOISE GANT2
03/03/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 1 (2): GANT1 - LEUV1 GANTOISE GANT2
03/03/2018 08:35 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): LEUV1 - GANT1 LEUVEN LEUV2
03/03/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): LOKE1 - GANT2 Lokeren HC LOKE1
03/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - INDI2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): GANT2 - WILD2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): GANT1 - ISCA1 GANTOISE GANT1
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BAUD1 GANTOISE GANT2
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4A (2): GANT3 - CTIA2 GANTOISE GANT2
03/03/2018 09:45 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - GANT1 BRAXGATA BRAX3
03/03/2018 10:20 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): INDI3 - GANT2 INDIANA INDI2
03/03/2018 09:45 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4A (2): ROES1 - GANT3 ROESELARE ROES1
03/03/2018 10:05 10:30 11:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): LOKE1 - GANT1 Lokeren HC LOKE1
03/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): GANT1 - DRAG1 GANTOISE GANT3
03/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1 (2): GANT2 - DRAG2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3A (2): GANT4 - TEMS1 GANTOISE GANT3
03/03/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4C (2): LOKE1 - GANT5 Lokeren HC LOKE1
03/03/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4A (2): INDI5 - GANT7 INDIANA INDI3
03/03/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4B (2): CTIA1 - GANT4 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
03/03/2018 10:00 10:30 11:55 U16 Boys VHL 2A (2): DEND1 - GANT3 DENDER Hockey DEND1
03/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): GANT1 - RASA1 GANTOISE GANT1
03/03/2018 10:15 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 1B (2): NAMU1 - GANT1 NAMUR NAMU1
03/03/2018 11:20 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4B (2): INDI4 - GANT4 INDIANA INDI2
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4A (2): GANT3 - ROES1 GANTOISE GANT3
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4B (2): GANT6 - LOKE2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4A (2): GANT2 - BRUG2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4B (2): GANT3 - BRAX4 GANTOISE GANT3
03/03/2018 11:10 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - GANT3 TEMSE TEMS2
03/03/2018 11:20 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4B (2): INDI4 - GANT8 INDIANA INDI3
03/03/2018 10:45 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4C (2): ROES1 - GANT4 ROESELARE ROES1
03/03/2018 10:40 11:30 12:20 U7 Girls VHL 1 (2): HERA1 - GANT1 HERAKLES HERA2
03/03/2018 10:50 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - GANT3 ECLAIR ECLA1
03/03/2018 12:20 12:30 13:30 U9 Girls VHL 4A (2): INDI2 - GANT3 INDIANA INDI2
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 1 (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT3
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT2 - VICT2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3A (2): GANT5 - INDI2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT9 - LOKE2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 12:20 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4A (2): INDI4 - GANT5 INDIANA INDI2
03/03/2018 12:10 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): GANT2 - SGEO1 GANTOISE GANT1
03/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT10 - SGEO2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BEER2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 12:55 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1A (2): BAUD1 - GANT1 BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 13:35 14:30 15:30 U9 Boys VHL 1 (2): LEUV1 - GANT1 LEUVEN LEUV2
03/03/2018 13:40 14:30 15:20 U8 Boys VHL 2A (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 14:00 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1A (2): SGEO1 - GANT2 SAINT-GEORGES SGEO1
03/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): GANT2 - CTIA1 GANTOISE GANT1
03/03/2018 17:00 17:30 18:55 U19 Boys VHL 2A (2): SGEO1 - GANT1 SAINT-GEORGES SGEO1
04/03/2018 08:30 08:30 09:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GANT5 - GDEV2 GANTOISE GANT2
04/03/2018 09:20 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: VICT6 - GANT4 VICTORY VICT3
04/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LOPA2 - BEER5 GANTOISE GANT1
04/03/2018 11:30 11:30 12:55 Jun. Masters Nat. 1 (2): GANT1 - OMBR1 GANTOISE GANT1
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - TEMS3 GANTOISE GANT2
04/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: LEUV1 - GANT1 LEUVEN LEUV1
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: LOPA1 - OLDC1 GANTOISE GANT2
04/03/2018 13:35 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: LEUV1 - GANT1 LEUVEN LEUV1
04/03/2018 13:45 14:30 15:55 Open League Messieurs Nat. 1: BRAX3 - GANT2 BRAXGATA BRAX2
04/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: LOPA1 - PARC1 GANTOISE GANT1
05/03/2018 19:40 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA6 - GANT6 HERAKLES HERA1
10/03/2018 08:20 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): INDI1 - GANT1 INDIANA INDI2
10/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4A (2): GANT3 - LOKE1 GANTOISE GANT2
10/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): GANT1 - OREE2 GANTOISE GANT2
10/03/2018 08:00 08:30 09:30 U9 Boys VHL 4A (2): BRUG2 - GANT2 BRUGGE BRUG2
10/03/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Girls VHL 2 (2): TEMS1 - GANT1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 3A (2): GANT3 - BRUG2 GANTOISE GANT1
10/03/2018 07:50 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1A (2): VICT2 - GANT2 VICTORY VICT1
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): GANT2 - ANTW4 GANTOISE GANT2
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Girls VHL 1 (2): GANT1 - KEER1 GANTOISE GANT2
10/03/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): LEOP1 - GANT1 LEOPOLD LEOP2
10/03/2018 09:20 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): INDI3 - GANT2 INDIANA INDI2
10/03/2018 08:45 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): BSOX1 - GANT2 HC BLUE SOX BSOX1
10/03/2018 08:45 09:30 10:30 U11 Girls VHL 3A (2): MECH2 - GANT2 MECHELSE MECH2
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 1 (2): GANT1 - BEER1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - TEMS1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): GANT1 - BRAX1 GANTOISE GANT1
10/03/2018 09:25 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): DARI1 - GANT1 DARING DARI1
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4A (2): GANT3 - BSOX1 GANTOISE GANT2
10/03/2018 10:20 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): INDI1 - GANT1 INDIANA INDI2
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3A (2): GANT2 - AALS1 GANTOISE GANT2
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 3A (2): GANT2 - INDI1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4A (2): GANT3 - INDI2 GANTOISE GANT3
10/03/2018 10:05 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4B (2): LOKE1 - GANT4 Lokeren HC LOKE1
10/03/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4C (2): CTIA1 - GANT4 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): GANT1 - DRAG2 GANTOISE GANT1
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): GANT4 - BAUD2 GANTOISE GANT3
10/03/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4A (2): BRUG1 - GANT3 BRUGGE BRUG2
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4B (2): GANT1 - GANT3 GANTOISE GANT3
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 1 (2): GANT1 - DRAG1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT3 - INDI1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 11:10 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - GANT2 TEMSE TEMS2
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys VHL 2A (2): GANT3 - ECLA1 GANTOISE GANT2
10/03/2018 11:00 11:30 12:55 U16 Girls VHL 3A (2): GDEV1 - GANT2 GREEN DEVILS GDEV1
10/03/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): SGEO1 - GANT1 SAINT-GEORGES SGEO1
10/03/2018 11:45 12:30 13:20 U8 Boys VHL 1 (2): BRAX1 - GANT2 BRAXGATA BRAX3
10/03/2018 12:20 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4B (2): INDI4 - GANT6 INDIANA INDI2
10/03/2018 11:45 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4C (2): BRAX4 - GANT5 BRAXGATA BRAX3
10/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3A (2): GANT6 - SGEO1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT7 - GANT9 GANTOISE GANT3
10/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT8 - GANT10 GANTOISE GANT3
10/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): GANT1 - INDI1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: GANT1 - LEUV1 GANTOISE GANT1
10/03/2018 12:15 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1A (2): ROES1 - GANT2 ROESELARE ROES1
10/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A (2): GANT3 - INDI5 GANTOISE GANT3
10/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4B (2): GANT4 - VICT3 GANTOISE GANT3
10/03/2018 13:25 14:00 14:50 U7 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - GANT2 BAUDOUIN BAUD1
10/03/2018 13:40 14:30 15:30 U10 Girls VHL 4A (2): ANTW5 - GANT2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 3A (2): GANT2 - CTIA2 GANTOISE GANT1
10/03/2018 14:35 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): AALS1 - GANT2 AALST HC AALS1
10/03/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys VHL 2A (2): GANT1 - BAUD2 GANTOISE GANT1
11/03/2018 07:35 08:30 09:55 Jun. Masters Nat. 1 (2): PING1 - GANT1 PINGOUIN PING1
11/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GDEV4 - GANT5 GREEN DEVILS GDEV1
11/03/2018 09:20 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BEER6 - LOPA2 BEERSCHOT BEER2
11/03/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: GANT4 - PHOE1 GANTOISE GANT2
11/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - LEOP1 GANTOISE GANT1
11/03/2018 11:10 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - GANT2 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 11:15 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG3 - GANT3 DRAGONS. DRAG1
11/03/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: HERM1 - LOPA1 HERMES HERM1
11/03/2018 14:30 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: GANT1 - LEOP1 GANTOISE GANT1
11/03/2018 13:50 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: UCCL1 - LOPA1 UCCLE UCCL1
11/03/2018 16:00 16:00 17:25 Open League Messieurs Nat. 1: GANT2 - LLNH2 GANTOISE GANT1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - BAUD3 GANTOISE GANT2
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - GDEV1 GANTOISE GANT2
12/03/2018 20:20 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI1 - GANT1 INDIANA INDI1
12/03/2018 20:20 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI2 - GANT2 INDIANA INDI1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - GDEV1 GANTOISE GANT2
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - BAUD3 GANTOISE GANT2
12/03/2018 21:05 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI1 - GANT2 INDIANA INDI1
12/03/2018 21:05 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI2 - GANT1 INDIANA INDI1
17/03/2018 01:00 01:00 02:25 Open League Dames Nat. Honneur: GANT2 - WELL2 GANTOISE GANT1
17/03/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): GANT2 - DRAG2 GANTOISE GANT2
17/03/2018 07:45 08:30 09:30 U11 Girls VHL 1 (2): DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG3
17/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4A (2): GANT3 - CTIA1 GANTOISE GANT2
17/03/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1A (2): GANT2 - INDI2 GANTOISE GANT1
17/03/2018 07:45 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1A (2): BRAX2 - GANT2 BRAXGATA BRAX1
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - DRAG1 GANTOISE GANT2
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
17/03/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - GANT2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
17/03/2018 09:00 09:30 10:30 U11 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - GANT3 SAINT-GEORGES SGEO1
17/03/2018 09:00 09:30 10:30 U10 Girls VHL 4A (2): DEND1 - GANT2 DENDER Hockey DEND1
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): GANT2 - ECLA1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4B (2): GANT4 - MEET1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 08:45 09:30 10:30 U9 Boys VHL 1 (2): DRAG2 - GANT1 DRAGONS. DRAG4
17/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT1
17/03/2018 09:05 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): LEUV1 - GANT1 LEUVEN LEUV1
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): GANT1 - DRAG2 GANTOISE GANT2
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): GANT2 - TOUR2 GANTOISE GANT2
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): RWSC1 - GANT1 WHITE STAR RWSC2
17/03/2018 09:40 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): MERO1 - GANT2 VRIJBROEK VRIJ1
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 3A (2): GANT2 - CTIA1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 09:50 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): BEER1 - GANT1 BEERSCHOT BEER2
17/03/2018 10:00 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - GANT3 SAINT-GEORGES SGEO1
17/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1 (2): GANT2 - DRAG1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): GANT3 - ECLA1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Boys VHL 2A (2): AALS1 - GANT1 AALST HC AALS1
17/03/2018 10:00 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - GANT4 SAINT-GEORGES SGEO1
17/03/2018 09:55 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4B (2): HERM1 - GANT6 HERMES HERM1
17/03/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4A (2): LOKE2 - GANT7 Lokeren HC LOKE1
17/03/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4B (2): SGEO2 - GANT8 SAINT-GEORGES SGEO1
17/03/2018 09:55 10:30 11:20 U7 Girls VHL 3A (2): HERM1 - GANT2 HERMES HERM1
17/03/2018 09:45 10:30 11:55 U16 Boys VHL 2A (2): BSOX1 - GANT3 HC BLUE SOX BSOX1
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): GANT1 - INDI1 GANTOISE GANT2
17/03/2018 10:45 11:30 12:30 U10 Boys VHL 3A (2): BRAX3 - GANT2 BRAXGATA BRAX3
17/03/2018 10:55 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - GANT3 BAUDOUIN BAUD1
17/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): GANT5 - TEMS2 GANTOISE GANT3
17/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4A (2): GANT2 - CTIA1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4B (2): GANT3 - AALS1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT3 - GANT2 GANTOISE GANT3
17/03/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Girls VHL 4B (2): SGEO1 - GANT4 SAINT-GEORGES SGEO1
17/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): GANT1 - CTIA1 GANTOISE GANT1
17/03/2018 11:45 12:30 13:20 U8 Girls VHL 4B (2): BRAX4 - GANT1 BRAXGATA BRAX3
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3A (2): GANT6 - GANT5 GANTOISE GANT3
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT9 - CTIA2 GANTOISE GANT3
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT10 - LOKE3 GANTOISE GANT3
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4C (2): GANT4 - HERM1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 12:20 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4A (2): INDI4 - GANT3 INDIANA INDI2
17/03/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Girls VHL 3A (2): GANT2 - DEND1 GANTOISE GANT2
17/03/2018 12:50 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: INDI1 - GANT1 INDIANA INDI1
17/03/2018 12:15 13:00 14:25 U14 Boys Nat. 2B (2): RWSC1 - GANT1 WHITE STAR RWSC1
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 3A (2): GANT3 - WILD1 GANTOISE GANT1
17/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 1 (2): GANT1 - BEER1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A (2): GANT5 - SGEO2 GANTOISE GANT3
17/03/2018 12:45 13:30 14:20 U7 Boys VHL 1 (2): BRAX1 - GANT1 BRAXGATA BRAX3
17/03/2018 13:20 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3A (2): INDI3 - GANT2 INDIANA INDI2
17/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): GANT2 - TEMS2 GANTOISE GANT1
17/03/2018 14:20 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2A (2): BEER3 - GANT1 BEERSCHOT BEER2
18/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - Bye GANTOISE GANT2
18/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GANT5 - BEER8 GANTOISE GANT2
18/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LOPA2 - LEUV4 GANTOISE GANT1
18/03/2018 10:50 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: BEER7 - GANT4 BEERSCHOT BEER2
18/03/2018 11:30 11:30 12:55 Jun. Masters Nat. 1 (2): GANT1 - RACI1 GANTOISE GANT1
18/03/2018 11:15 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG1
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: LOPA1 - UCCL1 GANTOISE GANT2
18/03/2018 13:45 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG1
18/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: LOPA1 - BRUG1 GANTOISE GANT1
18/03/2018 15:15 16:00 17:25 Open League Messieurs Nat. 1: DRAG2 - GANT2 DRAGONS. DRAG1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: GANT6 - ANTW4 GANTOISE GANT2
19/03/2018 19:45 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: DRAG8 - GANT5 DRAGONS. DRAG1
24/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - LEOP1 GANTOISE GANT2
24/03/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): GANT2 - INDI3 GANTOISE GANT2
24/03/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Boys VHL 4B (2): TEMS2 - GANT4 TEMSE TEMS2
24/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1A (2): GANT2 - TEMS1 GANTOISE GANT1
24/03/2018 08:20 08:30 09:55 U14 Girls VHL 1A (2): INDI2 - GANT1 INDIANA INDI1
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): GANT2 - LOKE1 GANTOISE GANT2
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): GANT2 - BRAX5 GANTOISE GANT2
24/03/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): OMBR1 - GANT1 OMBRAGE OMBR1
24/03/2018 09:10 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - GANT1 TEMSE TEMS2
24/03/2018 08:40 09:30 10:30 U11 Boys VHL 1 (2): HERA1 - GANT1 HERAKLES HERA2
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 1 (2): GANT1 - INDI1 GANTOISE GANT3
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - VICT2 GANTOISE GANT3
24/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): GANT1 - BRUG1 GANTOISE GANT1
24/03/2018 08:55 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): TAXA1 - GANT1 TAXANDRIA TAXA1
24/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): GANT1 - MECH1 GANTOISE GANT2
24/03/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4A (2): GANT3 - INDI2 GANTOISE GANT2
24/03/2018 09:40 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): MEET1 - GANT2 KNOKKE KNOK1
24/03/2018 09:40 10:30 11:30 U11 Girls VHL 3A (2): KNOK1 - GANT2 KNOKKE KNOK1
24/03/2018 10:00 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4A (2): BRUG2 - GANT3 BRUGGE BRUG2
24/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): GANT1 - DRAG2 GANTOISE GANT3
24/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4A (2): GANT3 - KNOK1 GANTOISE GANT3
24/03/2018 10:05 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4A (2): CTIA1 - GANT2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
24/03/2018 09:45 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4C (2): BSOX1 - GANT5 HC BLUE SOX BSOX1
24/03/2018 09:45 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4A (2): ROES1 - GANT2 ROESELARE ROES1
24/03/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3A (2): INDI2 - GANT6 INDIANA INDI3
24/03/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4A (2): INDI5 - GANT9 INDIANA INDI3
24/03/2018 09:55 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4C (2): HERM2 - GANT4 HERMES HERM1
24/03/2018 09:45 10:30 11:20 U7 Girls VHL 1 (2): DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG4
24/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): GANT1 - BEER1 GANTOISE GANT1
24/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4A (2): GANT2 - BRAX3 GANTOISE GANT2
24/03/2018 10:35 11:30 12:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): LEUV2 - GANT1 LEUVEN LEUV2
24/03/2018 10:50 11:30 12:30 U9 Girls VHL 3A (2): VICT3 - GANT2 VICTORY VICT2
24/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2A (2): GANT1 - INDI2 GANTOISE GANT3
24/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): GANT4 - CTIA1 GANTOISE GANT3
24/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4B (2): GANT6 - CTIA2 GANTOISE GANT3
24/03/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4B (2): GANT1 - LOKE2 GANTOISE GANT3
24/03/2018 10:50 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - GANT3 VICTORY VICT2
24/03/2018 11:20 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4B (2): INDI4 - GANT10 INDIANA INDI3
24/03/2018 10:45 11:30 12:55 U16 Boys VHL 1A (2): DRAG3 - GANT2 DRAGONS. DRAG2
24/03/2018 11:35 12:30 13:20 U8 Boys VHL 1 (2): LEUV1 - GANT2 LEUVEN LEUV2
24/03/2018 12:20 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4A (2): INDI3 - GANT3 INDIANA INDI2
24/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 1 (2): GANT1 - TAXA1 GANTOISE GANT3
24/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT2 - BRUG1 GANTOISE GANT3
24/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3A (2): GANT5 - INDI3 GANTOISE GANT3
24/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT7 - INDI7 GANTOISE GANT3
24/03/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Boys VHL 2A (2): GANT3 - BRAX3 GANTOISE GANT2
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: GANT1 - NAMU1 GANTOISE GANT1
24/03/2018 12:40 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - GANT2 TEMSE TEMS1
24/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT8 - INDI6 GANTOISE GANT3
24/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3A (2): GANT2 - LOKE1 GANTOISE GANT3
24/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A (2): GANT3 - GANT5 GANTOISE GANT3
24/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4B (2): GANT4 - KNOK1 GANTOISE GANT3
24/03/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BRUG2 GANTOISE GANT1
24/03/2018 14:05 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: PING2 - GANT2 PINGOUIN PING1
24/03/2018 14:15 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): WILD1 - GANT2 ROESELARE ROES1
24/03/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys VHL 2A (2): GANT1 - INDI1 GANTOISE GANT1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: GANT4 - MOLH2 GANTOISE GANT2
25/03/2018 09:35 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: CTIA1 - GANT5 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
25/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: SGEO2 - LOPA2 SAINT-GEORGES SGEO1
25/03/2018 10:35 11:30 12:55 Jun. Masters Nat. 1 (2): WADU1 - GANT1 WAT. DUCKS WADU1
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT1
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - GDEV2 GANTOISE GANT2
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: LOPA1 - RASA1 GANTOISE GANT2
25/03/2018 14:30 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: GANT1 - PING1 GANTOISE GANT1
25/03/2018 13:40 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: VOHC1 - LOPA1 RACING RACI2
25/03/2018 16:00 16:00 17:25 Open League Messieurs Nat. 1: GANT2 - PING2 GANTOISE GANT1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - TEMS1 GANTOISE GANT2
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - TEMS2 GANTOISE GANT2
26/03/2018 20:20 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - GANT3 INDIANA INDI1
26/03/2018 20:20 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - GANT4 INDIANA INDI1
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - TEMS2 GANTOISE GANT2
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - TEMS1 GANTOISE GANT2
26/03/2018 21:05 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - GANT4 INDIANA INDI1
26/03/2018 21:05 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - GANT3 INDIANA INDI1
07/04/2018 01:00 01:00 02:25 Open League Dames Nat. Honneur: GANT2 - LEUV2 GANTOISE GANT1
08/04/2018 11:30 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRUG1 - GANT1 BRUGGE BRUG1
08/04/2018 11:20 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT5 - GANT3 VICTORY VICT3
08/04/2018 11:50 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: INDI1 - LOPA1 INDIANA INDI1
08/04/2018 13:45 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: OREE1 - GANT1 OREE OREE1
08/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: LOPA1 - HHUY1 GANTOISE GANT1
08/04/2018 15:25 16:00 17:25 Open League Messieurs Nat. 1: AMAN2 - GANT2 AMIC/ANDERL. AMAN1
14/04/2018 14:10 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: HERA2 - GANT2 HERAKLES HERA1
15/04/2018 01:15 02:00 03:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: DRAG6 - LOPA2 DRAGONS. DRAG2
15/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: GANT4 - BEER9 GANTOISE GANT1
15/04/2018 11:00 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: BRUG3 - GANT5 BRUGGE BRUG2
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - RWSC1 GANTOISE GANT1
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - DRAG4 GANTOISE GANT2
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: LOPA1 - LLNH1 GANTOISE GANT2
15/04/2018 14:30 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: GANT1 - RACI1 GANTOISE GANT1
15/04/2018 14:10 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: TEMS1 - LOPA1 TEMSE TEMS1
15/04/2018 16:00 16:00 17:25 Open League Messieurs Nat. 1: GANT2 - RWSC2 GANTOISE GANT1
21/04/2018 00:10 01:00 02:00 U9 Girls VHL 4A (2): KNOK1 - GANT3 KNOKKE KNOK1
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 4A (2): GANT3 - MEET1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 08:00 08:30 09:30 U9 Girls VHL 3A (2): BRUG1 - GANT2 BRUGGE BRUG2
21/04/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3A (2): GANT2 - KNOK1 GANTOISE GANT1
21/04/2018 07:45 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1A (2): BRAX2 - GANT2 BRAXGATA BRAX2
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): GANT2 - BAUD2 GANTOISE GANT2
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 1 (2): GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): RACI1 - GANT1 RACING RACI2
21/04/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 08:45 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): LINK1 - GANT2 LINKEBEEK LINK1
21/04/2018 08:55 09:30 10:30 U10 Boys VHL 4A (2): HERM1 - GANT3 HERMES HERM1
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - HERA1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): GANT2 - ROES2 GANTOISE GANT3
21/04/2018 08:45 09:30 10:30 U9 Boys VHL 1 (2): DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG4
21/04/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): GANT1 - WADU1 GANTOISE GANT1
21/04/2018 09:05 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): PING1 - GANT1 PINGOUIN PING1
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 3A (2): GANT2 - ISCA1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 09:40 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW3 - GANT2 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 09:40 10:30 11:30 U10 Boys VHL 3A (2): KNOK1 - GANT2 KNOKKE KNOK1
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): GANT1 - NEOH1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 09:45 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4B (2): WILD1 - GANT4 ROESELARE ROES1
21/04/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1 (2): GANT2 - LEUV2 GANTOISE GANT3
21/04/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): GANT3 - KNOK1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 09:40 10:30 11:20 U8 Boys VHL 2A (2): MERO1 - GANT1 VRIJBROEK VRIJ1
21/04/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4C (2): AALS2 - GANT5 AALST HC AALS1
21/04/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4B (2): AALS1 - GANT1 AALST HC AALS1
21/04/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3A (2): INDI3 - GANT6 INDIANA INDI3
21/04/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4A (2): CTIA2 - GANT7 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
21/04/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4B (2): LOKE3 - GANT8 Lokeren HC LOKE1
21/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): GANT1 - BAUD1 GANTOISE GANT1
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4A (2): GANT2 - ROES1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 10:45 11:30 12:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): DRAG2 - GANT1 DRAGONS. DRAG3
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4B (2): GANT6 - MEET1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4A (2): GANT2 - LOKE1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4B (2): GANT3 - LOKE2 GANTOISE GANT3
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 1 (2): GANT1 - BEER1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): BRUG1 - GANT3 BRUGGE BRUG2
21/04/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - GANT3 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
21/04/2018 10:55 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): HERM1 - GANT1 HERMES HERM1
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT2 - INDI1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3A (2): GANT5 - SGEO1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT9 - INDI7 GANTOISE GANT3
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT10 - INDI6 GANTOISE GANT3
21/04/2018 12:20 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4A (2): INDI5 - GANT5 INDIANA INDI2
21/04/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Girls VHL 3A (2): GANT2 - MEET1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 12:10 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: HERA1 - GANT1 HERAKLES HERA2
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): GANT2 - INDI2 GANTOISE GANT1
21/04/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BRAX1 GANTOISE GANT3
21/04/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A (2): GANT3 - SGEO2 GANTOISE GANT3
21/04/2018 14:05 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: WADU2 - GANT2 WAT. DUCKS WADU1
21/04/2018 14:20 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 1: BEER3 - GANT3 BEERSCHOT BEER1
21/04/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): GANT2 - BRAX4 GANTOISE GANT1
21/04/2018 14:40 15:30 16:20 U7 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 15:55 16:30 17:55 U16 Boys VHL 2A (2): HERM1 - GANT3 HERMES HERM1
21/04/2018 18:40 19:30 20:55 U19 Boys VHL 2A (2): ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW2
22/04/2018 09:50 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: INDI5 - GANT5 INDIANA INDI1
22/04/2018 09:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - LOPA2 TEMSE TEMS2
22/04/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: GANT4 - MECH4 GANTOISE GANT2
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - WADU1 GANTOISE GANT1
22/04/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: PRIM1 - LOPA1 PRIMEROSE PRIM1
22/04/2018 14:30 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: GANT1 - WADU1 GANTOISE GANT1
22/04/2018 13:40 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: RASA1 - LOPA1 RASANTE RASA1
22/04/2018 16:00 16:00 17:25 Open League Messieurs Nat. 1: GANT2 - OMBR2 GANTOISE GANT1
23/04/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: GANT5 - UCCL10 GANTOISE GANT2
28/04/2018 01:00 01:00 02:25 Open League Dames Nat. Honneur: GANT2 - DRAG2 GANTOISE GANT1
28/04/2018 07:35 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): WADU1 - GANT1 WAT. DUCKS WADU2
28/04/2018 07:55 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): BAUD1 - GANT2 BAUDOUIN BAUD1
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): GANT2 - ANTW3 GANTOISE GANT2
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4A (2): GANT3 - ROES1 GANTOISE GANT2
28/04/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Girls VHL 4A (2): BRUG2 - GANT2 BRUGGE BRUG2
28/04/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1A (2): GANT2 - SGEO1 GANTOISE GANT1
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - LEUV1 GANTOISE GANT2
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): GANT1 - BRAX1 GANTOISE GANT2
28/04/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): MEET1 - GANT2 KNOKKE KNOK1
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 1 (2): GANT1 - LEUV1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4B (2): GANT4 - INDI4 GANTOISE GANT3
28/04/2018 08:45 09:30 10:30 U9 Girls VHL 2 (2): DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG4
28/04/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): GANT1 - NAMU1 GANTOISE GANT1
28/04/2018 09:10 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): ISCA1 - GANT1 ISCA ISCA1
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): GANT2 - LOKE1 GANTOISE GANT2
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): GANT2 - INDI3 GANTOISE GANT2
28/04/2018 09:35 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): LEUV1 - GANT1 LEUVEN LEUV2
28/04/2018 10:05 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4A (2): CTIA2 - GANT3 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 3A (2): GANT2 - MECH2 GANTOISE GANT3
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4A (2): GANT3 - INDI2 GANTOISE GANT3
28/04/2018 09:45 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4A (2): WILD2 - GANT2 ROESELARE ROES1
28/04/2018 09:45 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1 (2): DRAG2 - GANT2 DRAGONS. DRAG4
28/04/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4B (2): LOKE2 - GANT6 Lokeren HC LOKE1
28/04/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3A (2): INDI2 - GANT5 INDIANA INDI3
28/04/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4A (2): LOKE2 - GANT9 Lokeren HC LOKE1
28/04/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4B (2): SGEO2 - GANT10 SAINT-GEORGES SGEO1
28/04/2018 10:40 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): RASA1 - GANT1 RASANTE RASA1
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): GANT1 - LOKE1 GANTOISE GANT2
28/04/2018 11:20 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): INDI2 - GANT3 INDIANA INDI2
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2A (2): GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): GANT5 - LOKE1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 11:10 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - GANT4 TEMSE TEMS2
28/04/2018 10:45 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4A (2): ROES1 - GANT3 ROESELARE ROES1
28/04/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4A (2): BRUG2 - GANT2 BRUGGE BRUG2
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT3 - TEMS1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT7 - INDI5 GANTOISE GANT3
28/04/2018 10:50 11:30 12:20 U7 Girls VHL 3A (2): BEER2 - GANT2 BEERSCHOT BEER2
28/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): GANT1 - BAUD1 GANTOISE GANT1
28/04/2018 11:45 12:30 13:20 U8 Girls VHL 4B (2): BRAX4 - GANT3 BRAXGATA BRAX3
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT8 - INDI4 GANTOISE GANT3
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4C (2): GANT4 - ROES1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4A (2): GANT5 - INDI4 GANTOISE GANT3
28/04/2018 11:50 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - GANT2 VICTORY VICT2
28/04/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Boys VHL 2A (2): GANT3 - DEND1 GANTOISE GANT2
28/04/2018 11:45 12:30 13:55 U14 Girls VHL 3A (2): ROES1 - GANT2 ROESELARE ROES1
28/04/2018 12:30 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - GANT1 SAINT-GEORGES SGEO1
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 3A (2): GANT3 - ECLA1 GANTOISE GANT1
28/04/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4B (2): GANT4 - CTIA1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 13:40 14:30 15:20 U7 Boys VHL 1 (2): ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 14:00 14:30 15:55 U14 Boys VHL 1A (2): SGEO1 - GANT2 SAINT-GEORGES SGEO1
28/04/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2A (2): GANT1 - SGEO1 GANTOISE GANT1
28/04/2018 15:35 16:00 17:25 U19 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - GANT2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
29/04/2018 08:30 08:30 09:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GANT5 - BRUG3 GANTOISE GANT2
29/04/2018 07:40 08:30 09:55 Jun. Masters Nat. 1 (2): HERA1 - GANT1 HERAKLES HERA1
29/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LOPA2 - DRAG6 GANTOISE GANT1
29/04/2018 10:50 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: BEER9 - GANT4 BEERSCHOT BEER2
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - LEUV4 GANTOISE GANT2
29/04/2018 11:15 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRAX1 - GANT1 BRAXGATA BRAX1
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 2: LOPA1 - AMAN1 GANTOISE GANT2
29/04/2018 13:45 14:30 15:55 Audi Belgian League Messieurs Nat. Honneur: BRAX1 - GANT1 BRAXGATA BRAX1
29/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: LOPA1 - POLO1 GANTOISE GANT1
29/04/2018 14:45 16:00 17:25 Open League Messieurs Nat. 1: NAMU2 - GANT2 NAMUR NAMU1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - CTIA1 GANTOISE GANT2
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - ROES1 GANTOISE GANT2
30/04/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: HERM1 - GANT1 HERMES HERM1
30/04/2018 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: HERM2 - GANT2 HERMES HERM1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - ROES1 GANTOISE GANT2
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - CTIA1 GANTOISE GANT2
30/04/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: HERM1 - GANT2 HERMES HERM1
30/04/2018 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: HERM2 - GANT1 HERMES HERM1
01/05/2018 00:50 01:00 02:00 U9 Girls VHL 4A (2): INDI2 - GANT3 INDIANA INDI2
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - INDI1 GANTOISE GANT2
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): GANT2 - MECH2 GANTOISE GANT2
01/05/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - GANT3 TEMSE TEMS2
01/05/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1A (2): GANT2 - ROES1 GANTOISE GANT1
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - LEOP1 GANTOISE GANT2
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): GANT2 - INDI3 GANTOISE GANT2
01/05/2018 08:45 09:30 10:30 U11 Girls VHL 4A (2): BSOX1 - GANT3 HC BLUE SOX BSOX1
01/05/2018 09:05 09:30 10:30 U10 Boys VHL 3A (2): AALS1 - GANT2 AALST HC AALS1
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): GANT2 - BRUG2 GANTOISE GANT3
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4B (2): GANT4 - LOKE1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): GANT1 - DARI1 GANTOISE GANT1
01/05/2018 09:15 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): BRAX1 - GANT1 BRAXGATA BRAX1
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): GANT1 - INDI1 GANTOISE GANT2
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): GANT2 - BSOX1 GANTOISE GANT2
01/05/2018 09:40 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - GANT2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 09:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): KEER1 - GANT1 KEERBERGEN KEER1
01/05/2018 10:05 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4A (2): LOKE1 - GANT3 Lokeren HC LOKE1
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): GANT1 - TEMS1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 09:50 10:30 11:30 U9 Boys VHL 1 (2): BEER1 - GANT1 BEERSCHOT BEER2
01/05/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1 (2): GANT2 - BRAX1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): GANT3 - BRUG1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 09:45 10:30 11:20 U7 Boys VHL 1 (2): DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG4
01/05/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 2A (2): INDI1 - GANT3 INDIANA INDI3
01/05/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - GANT6 SAINT-GEORGES SGEO1
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4A (2): GANT2 - ANTW5 GANTOISE GANT2
01/05/2018 11:20 11:30 12:30 U9 Girls VHL 3A (2): INDI1 - GANT2 INDIANA INDI2
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4B (2): GANT6 - INDI4 GANTOISE GANT3
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): GANT5 - BRAX4 GANTOISE GANT3
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4B (2): GANT3 - GANT1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT2 - TEMS1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): GANT1 - SGEO1 GANTOISE GANT1
01/05/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3A (2): CTIA2 - GANT2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
01/05/2018 11:20 12:00 13:25 U16 Boys VHL 2A (2): ECLA1 - GANT3 ECLAIR ECLA1
01/05/2018 11:45 12:30 13:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): OREE2 - GANT1 OREE Ecole Européenne ECEU1
01/05/2018 11:55 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - GANT4 BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT9 - GANT7 GANTOISE GANT3
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT10 - GANT8 GANTOISE GANT3
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4C (2): GANT4 - CTIA1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 3A (2): GANT2 - BAUD1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 12:20 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): INDI1 - GANT1 INDIANA INDI2
01/05/2018 12:20 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4A (2): INDI5 - GANT3 INDIANA INDI2
01/05/2018 11:50 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4B (2): VICT3 - GANT4 VICTORY VICT2
01/05/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Girls VHL 3A (2): GANT2 - GDEV1 GANTOISE GANT2
01/05/2018 12:15 13:00 14:25 U14 Boys Nat. 2B (2): DRAG2 - GANT1 DRAGONS. DRAG1
01/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): GANT2 - VICT2 GANTOISE GANT1
01/05/2018 12:30 13:00 14:25 U14 Boys VHL 3A (2): BRUG2 - GANT3 BRUGGE BRUG1
01/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): GANT2 - AALS1 GANTOISE GANT1
01/05/2018 17:25 18:00 19:25 U19 Boys VHL 2A (2): BAUD2 - GANT1 BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - RWSC1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 07:45 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): DRAG2 - GANT2 DRAGONS. DRAG3
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): GANT2 - BRAX3 GANTOISE GANT2
05/05/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3A (2): GANT2 - INDI3 GANTOISE GANT1
05/05/2018 08:20 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1A (2): INDI2 - GANT2 INDIANA INDI1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): GANT2 - CTIA1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B (2): GANT2 - MERO1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 08:45 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): DRAG1 - GANT1 DRAGONS. DRAG3
05/05/2018 08:50 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): VICT1 - GANT1 VICTORY VICT2
05/05/2018 09:05 09:30 10:30 U10 Boys VHL 4A (2): CTIA1 - GANT3 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 1 (2): GANT1 - DRAG2 GANTOISE GANT3
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - BAUD1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 08:50 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - GANT2 ECLAIR ECLA1
05/05/2018 09:00 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4B (2): MEET1 - GANT4 MEETJESLAND MEET1
05/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): GANT1 - LEUV1 GANTOISE GANT1
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): GANT1 - DRAG1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4A (2): GANT3 - SGEO1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 09:45 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): DRAG2 - GANT1 DRAGONS. DRAG3
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): GANT1 - BEER1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4A (2): GANT3 - SGEO1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 10:05 10:30 11:30 U9 Girls VHL 3A (2): CTIA1 - GANT2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
05/05/2018 09:45 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1 (2): DRAG1 - GANT2 DRAGONS. DRAG4
05/05/2018 09:50 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - GANT3 ECLAIR ECLA1
05/05/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4A (2): CTIA1 - GANT2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
05/05/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4B (2): AALS1 - GANT3 AALST HC AALS1
05/05/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4A (2): CTIA2 - GANT9 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
05/05/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4B (2): LOKE3 - GANT10 Lokeren HC LOKE1
05/05/2018 09:55 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4C (2): HERM1 - GANT4 HERMES HERM1
05/05/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4A (2): SGEO2 - GANT5 SAINT-GEORGES SGEO1
05/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): GANT1 - RWSC1 GANTOISE GANT1
05/05/2018 10:40 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 1B (2): HERA1 - GANT1 HERAKLES HERA1
05/05/2018 10:40 11:30 12:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): TOUR2 - GANT2 TOURNAI TOUR1
05/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4A (2): GANT2 - DEND1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 11:20 11:30 12:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): INDI1 - GANT1 INDIANA INDI2
05/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2A (2): GANT1 - AALS1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): GANT4 - SGEO1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4B (2): GANT6 - HERM1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 11:10 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): TEMS2 - GANT5 TEMSE TEMS2
05/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4B (2): GANT1 - BRAX4 GANTOISE GANT3
05/05/2018 10:50 11:30 12:20 U7 Girls VHL 1 (2): BEER1 - GANT1 BEERSCHOT BEER2
05/05/2018 10:45 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): WILD1 - GANT3 ROESELARE ROES1
05/05/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): CTIA1 - GANT1 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
05/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 1 (2): GANT1 - BRAX1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT2 - GANT3 GANTOISE GANT3
05/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3A (2): GANT5 - GANT6 GANTOISE GANT3
05/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT7 - LOKE2 GANTOISE GANT3
05/05/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Boys VHL 2A (2): GANT3 - BSOX1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): GANT2 - BRAX2 GANTOISE GANT1
05/05/2018 12:30 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3A (2): DEND1 - GANT2 DENDER Hockey DEND1
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT8 - SGEO2 GANTOISE GANT3
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3A (2): GANT2 - HERM1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A (2): GANT3 - INDI4 GANTOISE GANT3
05/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4B (2): GANT4 - SGEO1 GANTOISE GANT3
05/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2A (2): GANT1 - BEER3 GANTOISE GANT1
05/05/2018 14:40 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - GANT2 TEMSE TEMS1
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GANT5 - VICT5 GANTOISE GANT2
06/05/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: BRAX5 - GANT4 BRAXGATA BRAX2
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LOPA2 - MECH3 GANTOISE GANT1
06/05/2018 11:30 11:30 12:55 Jun. Masters Nat. 1 (2): GANT1 - INDI1 GANTOISE GANT1
07/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: GANT6 - INDI5 GANTOISE GANT2
07/05/2018 20:20 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: INDI4 - GANT5 INDIANA INDI1
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U11 Girls VHL 3A (2): GANT2 - KNOK1 GANTOISE GANT2
12/05/2018 07:40 08:30 09:30 U10 Boys Nat. Honneur (2): LEOP1 - GANT1 LEOPOLD LEOP2
12/05/2018 07:45 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B (2): BRAX5 - GANT2 BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 08:20 08:30 09:30 U11 Girls VHL 4A (2): INDI2 - GANT3 INDIANA INDI2
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4A (2): GANT3 - BRUG2 GANTOISE GANT2
12/05/2018 08:20 08:30 09:30 U10 Boys VHL 3A (2): INDI3 - GANT2 INDIANA INDI2
12/05/2018 07:45 08:30 09:55 U16 Boys VHL 2A (2): BRAX3 - GANT3 BRAXGATA BRAX2
12/05/2018 08:00 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3A (2): BRUG2 - GANT2 BRUGGE BRUG1
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys Nat. Honneur (2): GANT1 - OMBR1 GANTOISE GANT2
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): GANT1 - TEMS1 GANTOISE GANT2
12/05/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A (2): LOKE1 - GANT2 Lokeren HC LOKE1
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): GANT2 - CTIA1 GANTOISE GANT3
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4B (2): GANT4 - TEMS2 GANTOISE GANT3
12/05/2018 08:45 09:30 10:30 U9 Girls VHL 2 (2): DRAG2 - GANT1 DRAGONS. DRAG4
12/05/2018 08:40 09:30 10:30 U9 Girls VHL 4A (2): KNOK1 - GANT3 KNOKKE KNOK1
12/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1B (2): GANT1 - TAXA1 GANTOISE GANT1
12/05/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1A (2): BRUG1 - GANT1 BRUGGE BRUG1
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): GANT1 - HERA1 GANTOISE GANT2
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 4A (2): GANT2 - MEET1 GANTOISE GANT2
12/05/2018 09:45 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): MECH1 - GANT1 MECHELSE MECH2
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 3A (2): GANT2 - VICT3 GANTOISE GANT3
12/05/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1 (2): GANT2 - LEUV1 GANTOISE GANT3
12/05/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): GANT3 - INDI3 GANTOISE GANT3
12/05/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - GANT4 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
12/05/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4B (2): CTIA2 - GANT6 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
12/05/2018 10:05 10:30 11:20 U8 Girls VHL 4B (2): LOKE2 - GANT1 Lokeren HC LOKE1
12/05/2018 10:30 10:30 11:20 U7 Boys VHL 1 (2): TAXA1 - GANT1 TAXANDRIA TAXA2
12/05/2018 10:20 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3A (2): INDI3 - GANT5 INDIANA INDI3
12/05/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Girls VHL 3A (2): LOKE1 - GANT2 Lokeren HC LOKE1
12/05/2018 09:40 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4B (2): KNOK1 - GANT4 KNOKKE KNOK1
12/05/2018 10:50 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 2B (2): BEER1 - GANT1 BEERSCHOT BEER1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL/LFH 2 (2): GANT1 - LEUV2 GANTOISE GANT2
12/05/2018 11:20 11:30 12:30 U9 Boys VHL 1 (2): INDI1 - GANT1 INDIANA INDI2
12/05/2018 10:50 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - GANT3 VICTORY VICT2
12/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): GANT5 - BSOX1 GANTOISE GANT3
12/05/2018 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 4A (2): GANT2 - ROES1 GANTOISE GANT3
12/05/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT3 - VICT2 GANTOISE GANT3
12/05/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 3A (2): GANT6 - INDI2 GANTOISE GANT3
12/05/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): BRUG1 - GANT2 BRUGGE BRUG2
12/05/2018 11:20 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4A (2): INDI7 - GANT7 INDIANA INDI3
12/05/2018 11:20 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4B (2): INDI6 - GANT8 INDIANA INDI3
12/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1A (2): GANT1 - INDI2 GANTOISE GANT1
12/05/2018 11:45 12:30 13:30 U10 Girls VHL 4A (2): BRAX3 - GANT2 BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 12:20 12:30 13:20 U8 Boys VHL 2A (2): INDI2 - GANT1 INDIANA INDI2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4A (2): GANT9 - INDI5 GANTOISE GANT3
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4B (2): GANT10 - INDI4 GANTOISE GANT3
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4C (2): GANT4 - HERM2 GANTOISE GANT3
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1 (2): GANT1 - DRAG1 GANTOISE GANT3
12/05/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Girls VHL 3A (2): GANT2 - TEMS2 GANTOISE GANT2
12/05/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1A (2): GANT2 - DRAG3 GANTOISE GANT1
12/05/2018 12:40 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): TEMS1 - GANT2 TEMSE TEMS1
12/05/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A (2): GANT5 - GANT3 GANTOISE GANT3
12/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): GANT2 - WILD1 GANTOISE GANT1
12/05/2018 14:50 15:00 16:25 U19 Boys VHL 2A (2): INDI1 - GANT1 INDIANA INDI1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - GANT3 GANTOISE GANT2
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - GANT4 GANTOISE GANT2
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - GANT4 GANTOISE GANT2
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - GANT3 GANTOISE GANT2
21/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: GANT5 - IXEL6 GANTOISE GANT2
21/05/2018 19:40 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA5 - GANT6 HERAKLES HERA1
28/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - INDI1 GANTOISE GANT2
28/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - INDI2 GANTOISE GANT2
28/05/2018 20:20 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - GANT1 INDIANA INDI1
28/05/2018 20:20 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - GANT2 INDIANA INDI1
28/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT3 - INDI2 GANTOISE GANT2
28/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT4 - INDI1 GANTOISE GANT2
28/05/2018 21:05 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - GANT2 INDIANA INDI1
28/05/2018 21:05 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - GANT1 INDIANA INDI1
Zoeken op de site
Binnenkort
28/01/2018 13:00-15:00
Vrij Begeleid Tennis : blauw en rood
28/01/2018 15:00-17:00
Vrij Begeleid Tennis : oranje en groen
12/02/2018 09:30 - 16/02/2018 16:30
Krokusstage Hockey
03/03/2018 18:30-19:30
Gantoise on Ice
02/04/2018 09:30 - 06/04/2018 16:00
Paasstage Hockey U6-U8
09/04/2018 - 13/04/2018
Paasstage Tennis - week 2
09/04/2018 09:30 - 12/04/2018 16:00
Paasstage Hockey U9-U12
09/04/2018 16:00-20:00
Bootcamp U14-U19
10/04/2018 09:30-16:00
Keeperstage Pasen
11/04/2018 16:00-20:00
Bootcamp U14-U19
11/06/2018 11:30-18:00
Veld KBHB
18/06/2018 11:30-13:30
Veld KBHB
Kalender
  January 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
  February 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
  March 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
  April 2018  
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
  May 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Diamond Sponsors
Gold Sponsors
Main Sponsors
Sponsors
Hockey Skills

Zie bij titel "Sportief / Hockey Skills". Succes!!!

Amazing Field Hockey Goals, Skills and Tackles
22/10/2013
England Hockey: passing tips
29/05/2013
Basistechniek - Aflevering 4: de PUSH
10/09/2011
Basistechnieken - Aflevering 3: de SCHUIFSLAG
10/09/2011

© 2016, website powered by Twizzit.com