GANTOISE

 
Als afsluiter van het hockeyseizoen in ere-divisie, staat er aanstaande zondag alweer een klepper van formaat op het programma van Gantoise: onze Dames 1 zullen om 12u strijden tegen het sterke Dragons.
 
Voor aanvang van de wedstrijd zal Gantoise haar leden die genomineerd werden voor de Golden Stick editie 2018 in de bloemetjes zetten:  Juan Saladino (genomineerd Golden Stick 2018) , Stephanie Vanden Borre (genomineerd Golden Stick 2018) , Alix Gerniers (Golden Stick 2018) en Gregory Uyttenhove (Umpire of the Year 2018).

Alle supporters zijn van harte welkom vanaf 11u30 voor deze prachtige afsluiter voor de winterstop.
 
Voor wie wil is er mogelijkheid om aansluitend te lunchen in het clubhuis in aanwezigheid van spelers, familie en vrienden en supporters..  Reserveren is aanbevolen op [email protected]. 
 
Om 15u en 16u30 zijn er bovendien nog twee leuke wedstrijden te volgen van onze Heren 2 en Heren 3 die beiden herfstkampioen zijn in hun reeks! 
 
We maken er een spetterende afsluiter van! Gantoise Rules!!
 
Sportieve groeten,

uw Gantoise Home game team 
 
 

Beste Gantoise top supporters !

Neen, we zijn onze fantastische jeugdploegen niet vergeten die onze eerste ploeg naar een topprestatie hebben geschreeuwd tegen Dragons !

Jullie waren één voor één fenomenaal en nog nooit werd zoveel kabaal gemaakt aan de Noorderlaan.

Met veel enthousiasme gingen jullie ervoor en zorgden voor een ongelooflijke sfeer.

Niet alleen onze organisatie maar evenzeer de spelers staan erop jullie allen te danken voor zoveel steun.

Zoals gemeld zal onze eerste ploeg de best supporterende jeugdploeg zelf komen aanmoedigen bij een volgende thuiswedstrijd.  

Na moeilijk en rijp beraad (er waren zo veel enthousiaste ploegen!!) is beslist om als winnaar uit te roepen :

Gantoise Boys U11-1 !!

We vermelden graag de overige aanwezige ploegjes voor hun fantastische steun evenals onze eigen Heren 2 ploeg die de jeugd kwam vervoegen met veel enthousiasme en in het bijzonder de kids die verkleed, geschminkt en met spandoeken aanwezig waren:





Proficiat aan de winnaars. Binnenkort krijgen ook jullie dus super supporters : onze Heren 1 !

Sportieve groeten,

uw Gantoise Home game team

 


Beste leden, beste Gantoise supporters,
 
nu zondag verdedigen onze Heren 1 aan de Noorderlaan onze sterke 2e plaats in de poule in Eredivisie.
 
We spelen tegen onze (meer dan 100 jaar!) bevriende club Beerschot die ook heel goed op dreef zijn. 
 
Sinds de glorieuze overwinning tegen landskampioen Dragons hebben onze heren weer 4 punten gepakt. 1 punt tegen en op Racing (3-3) en 3 punten op Braxgata (2-3) !
 
Aan het kanon waren niet alleen onze ervaren internationals Nahuel Salis, Leandro Tolini en Alan Sothern maar ook het Gents jong geweld Thibaut Deplus (assist), Emile Esquelin en Arthur de Borrekens die een ware wereldgoal maakte tegen Brax. 
 
Kom hen een allerlaatste keer dit jaar aanmoedigen want ook daar wordt Gantoise nu éénmaal voor gevreesd ! Onze 12e man !
 
Afspraak 14.30u Noorderlaan 10 in Gent voor de topaffiche Gantoise - Beerschot . 
 
Om jullie warm te maken kunnen jullie de samenvatting van de laatste wedstrijd hieronder nog eens bekijken met commentaar van niemand minder dan Floris Geerts. 
 
Tot zondag ! 
 
David, Aksel, Jean-Jacques, Baudouin, Jean-Thierry, Martin en Tom
Uw GANTOISE home game team
Wat een ongelooflijke zondag toch weer aan de watersportbaan ! We hadden het genoegen om onze vrienden uit Dragons te ontvangen die regerend Belgisch kampioen zijn. Welnu …. U raadt het al … Gantoise won met 5-3 na een schitterende wedstrijd en wervelende 2e helft. 
 
Beide ploegen speelden goed met bijzonder snel en mooi hockey. Aan de helft stond het 2-2. 
 
Tijdens de 2e helft toonde onze ploeg veel maturiteit en haar potentieel. Er werd met veel discipline en durf gespeeld wat resulteerde in een pak kansen. Drie perfect aangegeven en gestopte PC’s gaven de kans aan ‘onzen’ Leandro Tolliniiiiiii om de netten bijna niet te doorboren en het stond 5-2 !  Flo Van Aubel wou misschien al eens aanvoelen hoe het voelt om te scoren op Gantoise :-) en maakte er 5-3 van. 
 
Een ware spektakel match dus en streling voor het oog van al wie van hockey houdt. 
 
De echte helden waren echter niet alleen de 22 spelers of de scheidsrechters (week van de Umpire!) maar zeer zeker ook het beste publiek van Belgisch hockeyland ! WAT EEN SFEER !! Het geeft de spelers en staff enorm veel positieve energie zowel voor, tijdens als na de wedstrijd. Onze 12e man moet legendarisch worden. De beelden spreken voor zich. 
 
Dank aan jullie allen dus voor jullie aanwezigheid, de enorme steun en gedeelde ambitie. 
 
Ook onze Dames 1 ploeg zet trouwens haar fantastische reeks verder en won met 0-2 op Wellington. Well done girls !! 
 
Onze Heren staan nu 2e in hun poule (met één wedstrijd meer dan achtervolger Leopold weliswaar) en de Dames mooi 1e. 
 
Donderdag avond 18 oktober spelen de Heren uit tegen Racing om 20.30u en zondag volgt de topper tegen Braxgata. 
 
Heren 1 Braxgata- Gantoise op zondag 21 oktober om 12.30u. De Dames spelen thuis om 16u diezelfde dag tegen Braxgata. 
 
De wedstrijd van de Heren zondag is LIVE te volgen op Playsports van Telenet. 
 
Beide teams en staff werken nu keihard verder om onze kleuren met verve te verdedigen. 
 
Dank aan jullie allen. Come on blue white !!
 
Jean-Jaques Gernay, Emma Dhooghe en Fabrice Rogge en het ganse Gantoise Home Game team 
 
PS De winnaars van beste supporterende ploeg worden snel ingelicht. Zij zullen binnenkort door niemand minder dan onze eerste ploeg aangemoedigd worden ! 

Gantoise zindert nog na van de historische overwinning van onze Heren 1 tegen Dragons (5-3) maar is andermaal klaar voor een topper van het hoogste formaat: nu zondag spelen onze Dames 1 om 16u tegen Braxgata.

De supporters die onze Heren zullen volgen op verplaatsing om 12u30 (Beerschot- Gantoise), zullen voldoende tijd hebben om nadien onze dames te komen aanmoedigen.

Iedereen van harte welkom voor een spetterende afsluiter van het weekend op Gantoise.

Ambitieuze sportieve groeten, 
 
Aksel, Tom, Baudouin, David, Jean-Thierry, Martin en Jean-Jacques
Uw Gantoise Home game team  
Beste leden, hockeyfanaten, 
 
Nu zondag spelen onze Heren thuis tegen landskampioen Dragons ! 
Het belooft een prachtige wedstrijd te worden van het hoogste niveau. 
 
Onze Heren staan momenteel op een sterke 2e plaats in hun poule (weliswaar wedstrijd meer gespeeld dan Leopold). Ze willen die plaats dan ook niet verliezen en hebben alle steun nodig. Jullie steun ! 

Alle jeugdploegen van Gantoise worden hierbij speciaal uitgenodigd om te komen supporteren in teamverband.

Het jeugdteam dat het best supportert krijgt als beloning… een supportersbeurt door onze eerste ploeg op één van hun eigen komende thuiswedstrijden!!

Iedereen op post voor deze topper van formaat.”

Afspraak  :  Gantoise HC - Dragons HC  zondag 14.30u (match start 15u) Noorderlaan 10 Gent 
 
Tot zondag en dank voor jullie enthousiasme !
 
Ambitieuze sportieve groeten, 
 
Aksel, Tom, Baudouin, David, Jean-Thierry, Martin en Jean-Jacques
Uw Gantoise Home game team  

Vele supporters waren afgelopen weekend weer op post om de ploegen van Gantoise te steunen. Zij kregen een heus doelpuntenfestival te zien ( D1 vs White-Star: 8-3 en H1vs White-Star: 7-2).

Slagen onze Dames 1 er in om hun indrukwekkende reeks spetterende overwinningen verder te zetten tegen Antwerp?

Beleef het op zondag 07/10 om 12 uur live mee op Gantoise.

Voor eventuele reservaties: [email protected]

Tot zondag, 
 
Jean-Jacques Gernay, Emma Dhooghe en Fabrice Rogge 
Voorzitter Gantoise Club, Gantoise hockey en algemeen Voorzitter Gantoise 

 

 
Onze eerste ploegen zijn weer goed op dreef in Eredivisie en dit zeker na de spectaculaire uitoverwinningen van vorig weekend ! Onze Dames 1 ploeg won met een verbluffende 0-8 score tegen Namen en onze Heren 1 speelden een beresterke wedstrijd tegen Daring. Ze wonnen met 2-5 !
 
Dit weekend (zondag) is het weer SUPER SUNDAY aan de Noorderlaan met spetterend hockey van het allerhoogste niveau. We spelen 2 x tegen White Star (Dames spelen om 12u en Heren om 15u). 
 
De weersvoorspellingen zijn heel goed dus kom nog eens massaal supporteren vanop de eerste rij. De spelers vinden het fantastisch om voor hun  thuispubliek te kunnen spelen.
 
Ook ons catering team heet jullie van harte welkom. Reserveren van een tafel is aanbevolen en kan via [email protected] . 
 
We rekenen op jullie allen ! Come on blue white ! 
 
Tot zondag, 
 
Jean-Jacques Gernay, Emma Dhooghe en Fabrice Rogge 
Voorzitter Gantoise Club, Gantoise hockey en algemeen Voorzitter Gantoise 

Gantoise verwelkomde voorbije zondag haar eerste spelers voor de lancering van G-hockey.

Het was toch wel een spannend moment voor de kinderen, waar ze nieuwsgierig naar uitgekeken hebben.

De zon was van de partij, iedereen had zijn/haar grote glimlach mee...de eerste training was een succes!

Samen met de ouders werd er op het terras nog gezellig nagepraat over de eerste indrukken en ervaringen van hun kersverse hockeyspeler.  

Wil je er ook eens bij zijn? Volgende proeftrainingen gaan door op zondag 9/09 en 16/09 om 12u30. 

 

Voor meer info: 
[email protected]

Van harte welkom!

Katrien Van Herreweghe
Verantwoordelijke Gantoise G-Hockey

Emma Dhooghe 
Voorzitter Gantoise Hockey 

Menu Hockey
Zoeken op de site
Wedstrijden Dames 1
Wedstrijden Heren 1
Binnenkort

HEAD PARTNER
PLATINUM PARTNERS
DIAMOND PARTNERS
GOLD PARTNERS
MAIN PARTNERS
PARTNERS
GANTOISE MEMBER+

© 2024, website powered by Twizzit.com