Gantoise - hockey, tennis, padel & dance academy

Via de Gantoise padelschool kan ook een lessenreeks van 5 lessen ingepland worden. Bij de planning van de lessen houden we rekening met de door u opgegeven beschikbare momenten en de beschikbaarheid van de trainers en de terreinen. Het kan gebeuren dat een lopende lessenreeks eerst moet worden afgewerkt alvorens jouw lessenreeks kan starten.

Prijs voor 5 lessen:

  • individueel € 275 (5 x 1 uur les)
  • duo € 150 pp. (5 x 1 uur les)
  • per 3 of per 4 € 160 pp. (5 x 1,5 uur les)

Alle communicatie voor de lessen verloopt via padelschool@gantoise.be. Na het vastleggen van de lessenreeks ontvangt u een bevestigingsmail met oa. de datums van de lessenreeks.
In een aparte mail krijgt u een betalingsuitnodiging voor de lessenreeks.


Lidmaatschap is verplicht bij het volgen lessen, alle info hierover via padel@gantoise.be.

Hieronder vind je praktische info m.b.t. de 'padellessen jeugd voorjaar 2023'.

De lessen lopen over een periode van 10 weken. We calculeren reservelessen in voor, door weersomstandigheden, geannuleerde lessen.
Match time = terreinen zijn gereserveerd, kinderen kunnen vrij spelen, geen trainer aanwezig. We starten op woensdag 1 maart en vrijdag 3 maart.

Tarieven:

Aantal weken

Duurtijd
per week

Prijs per deelnemer
voor volledige reeks

10 + 3

01:00

€ 175,00

10 +3

01:30

€ 250,00

+ € 15,00 affiliatie/verzekering (d.i. enkel voor wie geen lid wordt van Tennis Vlaanderen in 2023)

Aangefezien we op Gantoise geen overkapping hebben over onze padelterreinen kan het zijn dat de weersomstandigheden het niet toelaten om een padelles te laten doorgaan. We proberen dit zo goed als mogelijk op voorhand in te schatten zodat we tijdig een bericht kunnen sturen.

Het kan zijn dat er pas ter plaatse kan ingeschat worden of er al dan niet dient te worden geannuleerd. Ook kan het voorvallen dat een les die aan de gang is moet worden stopgezet. 
We vragen jouw begrip hiervoor. 

We gebruiken steeds het telefoonnummer dat werd vermeld bij inschrijving. Mocht je dit liever op een ander telefoonnummer ontvangen gelieve dit door te geven.

Geannuleerde lessen worden ingehaald in de week (of weken) aansluitend op de week na de laatste les van de reeks op dezelfde dag en hetzelfde tijdstip.

Terreinreservatie

Restaurant

CLUBHOUSE NOORDERLAAN 25

The Serve bevindt zich op de eerste verdieping en het terras van ons Gantoise clubgebouw.
De bar is elke dag geopend vanaf 11u30 en op zaterdag en zondag 45 min. voor aanvang 1e wedstrijd.

Openingsuren Restaurant The Serve:
Maandag tot vrijdag: 11u30 - 15u00
Donderdag- en Vrijdagavond tot 21u

Reserveren kan via Resengo of telefonisch via 09 496 54 74.

CLUBHOUSE NOORDERLAAN 10

The Push bevindt zich in ons clubgebouw Noorderlaan 10 (hockey & padel).

Openingsuren:
Maandag tot vrijdag: vanaf 16u
Woensdag: vanaf 11u30
Zaterdag en Zondag: 45 min. voor aanvang van 1e wedstrijd, vanaf  +/- 7u30

Reserveren kan via Resengo of telefonisch via 09 227 11 28.

Head Partner
Platinum Partner
Diamond Partner
Gold Partner
Main Partner

© 2023, website powered by Twizzit.com