
Nog tijdens deze prachtige zomer werd er al volop geïnvesteerd in de voorbereiding van het nieuwe seizoen ’25-‘26.
Meer dan 300 kinderen namen eind augustus deel aan onze Full Focus Hockeystages onder de begeleiding van Charles en een aantal enthousiaste jeugdcoaches! Passen oefenen, techniek aanscherpen en spelsituaties inschatten zijn de beste ingrediënten om onze ploegen klaar te stomen voor hun eerste match.
Ook vele U14-U16-U19 breedtehockeyploegen namen van de vrije hockeymomenten gebruik om met hun (nieuwe) ploeg samen te komen en zich op te warmen voor het nieuwe seizoen.
Ook onze Tophockeyteams bereiden zich al sinds 11 augustus voor op het nieuwe seizoen. Meerdere trainingen per week, uitdagende fysieke proeven en spannende oefenwedstrijden werden door deze toppers met veel goesting afgewerkt.
Kortom, laat het seizoen maar snel beginnen, Gantoise Hockey heeft er goesting in!