GANTOISE

We openen het buitenseizoen op onze gloednieuwe terreinen met een sportief feestje. Om zo veel mogelijk mensen te laten genieten wordt het een triple double: een dubbeltornooi met teams van 3 spelers.

Spelconcept?

  • Je speelt in een team van 3 spelers: 2 op het veld en 1 op de bank. Na iedere game ‘wisselt’ de opslagspeler met de speler op de bank!
  • Er zijn geen rustpauzes bij kantwissel
  • Je speelt minimaal 3 matchen van 45’ in een poule

Teams en reeksen?

  • Je telt de punten van de 3 spelers op! Er mogen geen 3 spelers van hetzelfde geslacht in een team zitten (dus ofwel 2 mannen en 1 vrouw, ofwel 2 vrouwen en 1 man)
  • Reeks 1: 9 – 45 punten
  • Reeks 2: 46 – 130 punten
  • Je kunt niet in beide reeksen spelen!

Wanneer?

Vrijdag 1 april vanaf 18.30 uur (verzamelen om 18.15 uur).

Inschrijven?

Via de website: https://www.gantoise.be/index.php?pid=10179&eid=13569540   

Tijdens deze stageweek is er 3 avonden les tussen 18u30 en 20u of 20u en 21u30.

Kostprijs is 65€ voor 1 week.

Lidmaatschap is niet verplicht (€18 extra voor niet-leden Tennis Vlaanderen). 

Wij organiseren dit jaar gedurende 4 weken volwassen tennisstages:

  • Week 4-8 juli 2022 (maandag – woensdag – vrijdag)
  • Week 11-15 juli 2022  (maandag – woensdag – vrijdag)
  • Week 15-19 augustus 2022 (dinsdag – woensdag – vrijdag)
  • Week 22-26 augustus 2022 (maandag – woensdag – vrijdag)

 

Op vrijdag sluiten we af met een gezellige BBQ!

Schrijf je hier in. 

Tijdens de zomervakantie organiseert onze tennisschool 5 jeugdtennisstages voor leden en niet-leden op de nieuwe locatie (Noorderlaan 25 -9000 Gent)!

 

Week 1: maandag 04/07 t.e.m. vrijdag 08/07/2022 van 9-16u

Week 2: maandag 11/07 t.e.m. vrijdag 15/07/2022 van 9-16u

Week 3: maandag 18/07 t.e.m. vrijdag 22/07/2022 van 9-16u

Week 7: dinsdag 16/08 t.e.m. vrijdag 19/08/2022 van 9-16u

Week 8: maandag 22/08 t.e.m. vrijdag 26/08/2022 van 9-16u

 

  • Voor kinderen °2018 t.e.m. °2006
  • Opvang mogelijk vanaf 8u en tot 17u
  • Mogelijkheden tot lunch
  • Prijs: €175 (niet-leden + €15)
  • Mogelijkheid tot volgen halve dag (9-12u)

 

Inschrijven via:

 

Op zondag 27 februari vindt onze eerste Super Sunday plaats in onze fantastische Gantoise Hockey Arena!

Kom allemaal in blue and white om onze Gantoise teams aan te moedigen!

12:00 : Dames 1 vs. Victory
15:00 : Heren 1 vs Leuven

Livestream via Gantoise TV

Folluw us on Instagram: @hockey_be - @ionhockeyleague - @gantoiseclub - @gforcegantoise

 

 

 

Beste Gantoise leden, beste vrienden, beste Gantoise kinderen,

de Grand Opening van onze nieuwe site en prachtig clubhuis gaat vandaag door !

Zoals de titel het betaamt werd vrijdag avond en zaterdag ochtend met man en macht gewerkt om de schade door de extreme weersomstandigheden zo goed als kon te herstellen. 
Immense dank aan al die helpende handen die van overal leken te komen. 
Het toont aan waarom we een zo mooie en grote club zijn geworden : fantastische leden die niet bang zijn om de mouwen zelf op te stropen om te helpen als nodig. Dikke merci!

De voorspellingen zijn tot vanavond 17u zeker aanvaardbaar dus laat er ons allen een heel mooie dag voor jong en oud van maken zoals gepland.

We verwachten bijzonder veel bezoekers tijdens de rondleidingen en zelfs een record van 200 (!) Gantoise kinderen tijdens de line up. 

Onze voorzitters staan met hun teams klaar om jullie te ontvangen en er een prachtig spektakel van te maken!

Tot straks voor een mooie dag en nogmaals dank aan alle hartverwarmende helpende handen gisteren.

One goal, one vision & one amazing team @ Gantoise !

Fabrice Vermeulen en Fabrice Rogge
Club Manager en Algemeen Voorzitter Gantoise

Mede namens alle voorzitters van de Gantoise Management Board

 

Beste Gantoise-leden, beste vrienden,

Op zondagnamiddag 20 februari is het zover ! Eindelijk kunnen we jullie ons nieuw sportcomplex uitgebreid tonen en inhuldigen

Eindelijk zijn we er na vele jaren hard werken, door zo veel mensen. Niet alleen onze bouwpartners hebben hard gewerkt, maar ook onze 2020 (nu 2030) organisatie en natuurlijk de bestuursleden van de coöperatieve waaronder uiteraard Philippe Distave die hart en ziel heeft gestoken in dit prachtig project. 

Het resultaat mag er zijn. Een gloednieuw state-of-the-art complex met 6 buitenterreinen tennis, 3 outdoor padelterreinen, de Gantoise Hockey Arena mét spelerstunnel, 5 ‘US Open’ binnenterreinen en natuurlijk ons nieuw clubhuis met 3 verdiepingen vol verrassingen ! 

Dit alles kunnen jullie nu van dichtbij komen bewonderen op zondag 20 februari. 

 

Het programma: 

10u - 12u: Rondleidingen met deskundige uitleg (duur 30 minuten)

Tijdens deze boeiende rondleidingen leer je alles over de technische kant achter het complex, waarom bepaalde keuzes gemaakt werden en hoe alles tot stand kwam. Je zal ook als volwaardige Olympiër via de spelerstunnel tot de middenstip kunnen wandelen of midden in de grote tennishall even rond je heen kijken. Goosebumps gegarandeerd! 

Om praktische redenen zijn de rondleidingen enkel via inschrijvingen via volgende link: klik hier. Plaatsen zijn enigszins beperkt dus schrijf je snel in!

 

12u15 - 13u45: Exhibitiewedstrijd hockey Gantoise vs Oranje Rood 

Een topwedstrijd om de spits af te bijten! Onze Gantoise-dames, regerend Belgisch kampioen en leider in de huidige ranking, geven de topploeg uit Eindhoven partij in hun laatste oefenwedstrijd voor het begin van de tweede competitiehelft op 27 februari. 

Belangrijk dus voor onze Dames en schitterend voor het publiek. Kom ze massaal aanmoedigen en vooral genieten van de eerste tophockeywedstrijd in de Gantoise Hockey Arena! 

 

13u45 - 15u15: Exhibitiewedstrijden padel  

Padel is booming op Gantoise en dat wordt ook gevierd! De prachtige padelcourts naast het clubhuis zullen ingehuldigd worden met toppadel exhibitiewedstrijden. Als je houdt van tiki taka padel, verassende shots, duizelingwekkende smashes en adembenemende passing shots, kom dan zeker kijken! We hebben voor jullie de absolute vedetten uit de Belgische padelwereld uitgenodigd en zijn heel dankbaar dat ze hebben toegezegd. Zullen van de partij zijn (hou je vast!): 

  • Heren: Winnaars Belgian Padel Masters Clément Geens (P1000 Nationaal Team) en Isaac Huysveld (P1000 Nationaal U18)  vs.   Finalisten Belgian Padel Masters Jeremy Gala (P1000 Nationaal Team) en Joris De Weerdt (P1000 Top-10 België)  
  • Dames: Helena Wyckaert (WPT-ranking 84 P500 Nationaal Team) en Nina Lammers (P500 Top-25 België)  vs.  Babette Wyckaert (P500 Nationaal Team) en Barbara Laurent (P500 Top-25 België)

 

15u30 - 17u00: Exhibitiewedstrijd hockey Gantoise vs Leopold

Tophockey van de bovenste plank met onze Heren die partij geven aan meervoudig Belgisch kampioen Leopold. Ook voor hen is dit de laatste oefenwedstrijd richting tweede seizoenshelft. Prachtig om onze bevriende club Leopold uit Ukkel - tegen wie we al meer dan honderd jaar (!) jaarlijks duels uitvechten - te mogen verwelkomen! 

17u00 - 18u30: Exhibitiewedstrijd tennis 

Op zoek naar het echte US Open toeschouwergevoel? Zin om keiharde services en razendsnelle reflexen aan het net te zien? Kom dan naar onze Gantoise Tennis Dome om dit prachtig spektakel te bekijken. Voor deze wedstrijd hebben we gekozen voor vuurwerk met jonge wolven tegen ervaren hard hitters. 

In een dubbelwedstrijd nemen Niels Dessein en Yannick Mertens (Top-10 België) het op tegen Sebastien Cauhapé (ITF Juniors ranking 250)  en Noah Merre (ITF Juniors ranking 100). Knallen maar in die Gantoise Tennis Dome! 

 

Voor alle exhibitiewedstrijden geldt vrije ingang, dus aarzel niet, neem familie en vrienden mee en geniet van dit prachtig spektakel aan de Watersportbaan!

Place to be: Noorderlaan 25, 9000 Gent.

Parkeren kan langs de Watersportbaan in de rijrichting van de Noorderlaan.

 

Sportieve groeten en heel graag tot dan!

 

Fabrice Rogge, Alexander Saverys en Jean-Jacques Gernay 
Algemeen en Vice Voorzitters vzw Gantoise 

Emma Dhooghe, Charlotte Backx, Anton Carlier en Olivier De Vos 
Voorzitters Gantoise Hockey, Tennis, Padel en Tophockey 

Mede namens de voltallige raad van bestuur en Gantoise Management Board 


Beste Gantoise leden,

één van de belangrijke pijlers van ons 2030 project is diversificatie van onze activiteiten.
 
We doen dit omdat we geloven in nog meer aanbieden aan jullie allen, onze leden.
De meerwaarde van Gantoise in jullie leven en dit van jullie gezinnen kan en zal dus nog groter worden !
Het uitbreiden van onze activiteiten kan door nieuwe sporttakken te ontwikkelen of partnerships aan te gaan met gelijkgezinden die resoluut de kaart trekken van kwaliteit en toonaangevend willen zijn.
 
We zijn dan ook bijzonder blij om officieel te kunnen aankondigen dat Gantoise een lange termijn partnership is aangegaan met de gereputeerde Kinepraktijk Wezenbeek om in ons nieuw clubhuis het state of the art “Gantoise Rehab & Performance Center” mee vorm te geven.
 
In het centrum zullen jullie enerzijds met uitmuntende professionele expertise kunnen revalideren na blessures maar ook werken aan gerichte blessurepreventie.
Op die manier wil Gantoise de huidige samenwerking met het team rond Frank Wezenbeek bestendigen om jullie zo snel mogelijk terug op onze sportvelden te krijgen of er voor te zorgen dat u er langer kan opblijven door blessures te vermijden.
Het centrum zal ook nauw samenwerken met physical coaches en voedingsconsulenten die zich – in het verlengde van blessurepreventie en herstel – verder richten op het verbeteren van jullie fysieke prestaties.
 
In de komende weken zal u op sociale media kanalen verschillende teasers en berichten met getuigenissen van bekende topsporters kunnen zien die het belang van een goede lichaamsverzorging en begeleiding na blessures in de verf zetten.
 
Het wordt nu allemaal mogelijk op uw club zodat u maximaal in verbinding blijft met de plaats waar u zoveel plezier kan beleven aan uw lievelingssporten temidden van uw sportvrienden.
We hebben veel vertrouwen in het feit dat ook dit initiatief jullie motivatie om sneller terug te sporten zal doen toenemen en op termijn een grote meerwaarde zal zijn voor iedereen.
 
We wensen Frank Wezenbeek en zijn team heel veel succes toe !

Fabrice Rogge, Jean-Jacques Gernay en Alexander Saverys
Algemeen en Vice-Voorzitters Vzw Gantoise
Mede namens de voltallige Raad van Bestuur

Order of play can be consulted on the ITF website.                  

 

Beste Gantoise-leden, 

Met grote droefheid melden we jullie het heengaan van Francis Meyvaert en Paul Hanet.

Francis en Paul waren meer dan 40 jaar onafgebroken effectief lid van de vzw.  Nadat hij Fernand Hanet (broer van Paul) opvolgde, was Francis Meyvaert sinds mei 2003 de huidige voorzitter van de Coöperatieve.  Paul Hanet was meer dan 25 jaar bestuurslid van de Coöperatieve.

Francis Meyvaert was jarenlang een van de belangrijkste spelers van ons Gantoise Heren 1-team. Als goalkeeper speelde hij onder meer met Yves en Marc Bernaert, Armand Solie, Eric Vander Noot en Philippe Distave. Samen maakten ze lange tijd voor Gantoise het mooie weer in het Belgisch tophockey. Zo werd deze uitzonderlijke generatie - met Francis Meyvaert in hun rangen – in de jaren ’60 en ‘70 vice-Belgisch kampioen outdoor, vier keer Belgisch kampioen indoor en finalist van de Beker van België. 
Francis was als goalkeeper geselecteerd voor het Belgisch nationale hockeyteam, zowel outdoor als indoor. Hij nam in 1968 deel aan de Olympische Spelen van Mexico en hij mocht er fier op zijn dat hij tegen het toen legendarische India geen doelpunt incasseerde (uitslag: 0-0).
Als coach wist Francis Meyvaert in de jaren ’80 met de Heren 1 van Gantoise van de derde naar de eerste afdeling (de huidige Eredivisie) te promoveren.

Francis was in die periode actief betrokken in het hockeycomité van Gantoise en jarenlang de schatbewaarder van de vzw. 

Francis was een Gantoise-sportman in hart en nieren: hij speelde regelmatig tennis en af en toe een wedstrijd squash. Als voorzitter van de Coöperatieve was Francis de laatste jaren nog sterk betrokken bij het nieuwbouwproject van de Halfweg site.

  

Paul Hanet was jarenlang de voorzitter van de tennisafdeling. Hij nam vanaf september 1980 als voorzitter de fakkel over van Eddy Vander Noot.

Om alle Gantoise-tennisleden in de best mogelijke omstandigheden te laten tennissen aan de Tennisstraat, werd onder zijn impuls de infrastructuur gemoderniseerd. Samen met Monique de Lophem werd ook de tennisschool in het leven geroepen en zijn er vele talentrijke jongeren op Gantoise beginnen te tennissen. Ook de interclubteams en het Tornooi van Vlaanderen kenden in de jaren’80 grote successen.

Paul Hanet werd opgevolgd door Jean Reyniers als voorzitter van de tennisafdeling.
Zelf bleef hij, onder meer met Francis Meyvaert en andere dubbelpartners, op woensdagavond steevast tennissen op Gantoise.


Onze gedachten gaan naar hun families en naasten die we veel sterkte wensen.



Fabrice Rogge                                                             Philippe Distave
Algemeen Voorzitter Gantoise vzw                              Bestuurslid Coöperatieve

Mede namens onze Raad van Besturen en de vele leden die hen goed gekend hebben.


Beste Gantoise leden, 

onze club blijft groeien en uitbreiden in de breedte !

Diversifiëren van onze activiteiten is een duidelijke doelstelling van het 2030 project. Dit om jullie allen, onze leden, maximaal te laten genieten van Gantoise en alle mogelijkheden geven om aan lichaamsbeweging te doen. 

Met veel enthousiasme kondigen we een nieuwe samenwerking aan waar we hopelijk veel plezier aan zullen beleven. 

Een pijler binnen elke succesvolle sportbeoefening is fysisch optimaal voorbereid zijn voor grandioze persoonlijke prestaties ! 

Gantoise opent dit weekend dan ook het nieuwe Gantoise Performance Center in partenariaat met het gespecialiseerd bedrijf ‘In Movement’ dat geleid wordt door niemand minder dan onze eerste keeper Tomas Santiago. 


Samen met zijn team van personal trainers staat hij klaar om jullie onder handen te nemen en iedereen naar het maximum van haar of zijn capaciteiten te brengen. Dit kan voor krachtsoefeningen, conditietraining, gewichtsverlies, spierversterking na blessures of blessure preventie. 

Steeds onder supervisie van een gediplomeerde personal trainer kunnen individuele en semi-individuele sessies en groepssessies geboekt worden.

Meer informatie over In Movement en het team vinden jullie op hun website www.inmovement.be .
Boeken van trainingssessies kan via info@inmovement.be.

De lessen zullen hoofdzakelijk doorgaan op de crossfit zone op de Dunant site die door het team al volledig werd opgefrist en klaargemaakt. 

We wensen hen alvast heel veel succes toe ! 

 

Sportieve groeten,

Jean-Jacques Gernay, Alexander Saverys en Fabrice Rogge
Vice Voorzitters en Algemeen Voorzitter vzw Gantoise

Mede namens de Raad van Bestuur

GANTOISE TENNIS

Terreinreservatie

CHAMPS Gantoise Shop

CHAMPS Sports Store

Wijmenstraat 1A
9030 Gent
09 236 66 26

shop@gantoise.be

Restaurant

CLUBHOUSE NOORDERLAAN 25

The Serve bevindt zich op de eerste verdieping en het terras van ons Gantoise clubgebouw.
De bar is elke dag geopend vanaf 11u30 en op zaterdag en zondag 45 min. voor aanvang 1e wedstrijd.

Openingsuren Restaurant The Serve:
Maandag tot vrijdag: 11u30 - 15u00
Donderdag- en Vrijdagavond tot 21u

Reserveren kan via Resengo of telefonisch via 09 496 54 74.

CLUBHOUSE NOORDERLAAN 10

The Push bevindt zich in ons clubgebouw Noorderlaan 10 (hockey & padel).

Openingsuren:
Maandag tot vrijdag: vanaf 16u
Woensdag: vanaf 11u30
Zaterdag en Zondag: 45 min. voor aanvang van 1e wedstrijd, vanaf  +/- 7u30

Reserveren kan via Resengo of mail naar HELLO@THEPUSH.GENT.

Gantoise TV

Inschrijven voor tennisstages

INSCHRIJVEN / EVENTS
02/06
Kurt Vanwetter
03/06
Margot Leloup
03/06
Berta Bonastre Peremateu
03/06
David Debruyne
03/06
Jules Meire
03/06
Theo Vandermolen
04/06
Isabelle Hanet
04/06
Karel Colson
04/06
Alexander Vandenmeersschaut
04/06
David Vandenbossche
04/06
Amélie Roegiers
04/06
Maxime Willems
05/06
Pierre Liétaer
05/06
Ines Boghaert
05/06
Axel Chrisnach
Kalender tennis
  June 2023  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
  July 2023  
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
  August 2023  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Facebook Gantoise

            

instagram Gantoise

         

Head Partner
Platinum Partner
Diamond Partner
Gold Partner
Main Partner
Partner

© 2023, website powered by Twizzit.com